офіційний сайт

Всеукраїнська акція «Герой – рятівник року»

З метою донесення до широкого загалу фактів та обставин героїчних вчинків непересічних особистостей, які виявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру, ДСНС спільно з всеукраїнським благодійним фондом «Сприяння державній пожежній охороні» проводиться всеукраїнська акція «Герой – рятівник року». Її учасником може стати кожний громадян, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм.

На що здатна людина в екстремальний момент? Багато хто з нас не підозрюють про свої здібності. Однак коли настає вирішальна мить  у питанні життя чи смерті, люди творять дива і здійснюють героїчні вчинки.

Кожен день сотні громадян приходить на допомогу знайомим та незнайомим, допомагають їм вижити у скрутну хвилину. Ці люди варті поваги, а приклади їх вчинків заслуговують на загальне визначення.

Всеукраїнська акція «Герой - рятувальник  року» започаткована саме для вшанування героїв сучасності та виховання співвітчизників їх сміливих вчинків.

Якщо ви стали свідком мужності та відваги, гідних відзначення, повідомляйте у  14 Державну пожежно-рятувальну частину м. Тульчин ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Вінницькій області за телефоном   «101»  або  (2-19-42)