Берегиня українського роду

Дата: 05.03.2018 12:10

Фото без опису

3 березня в приміщенні Тульчинської дитячої школи відбулася тематична розважальна програма краси та талантів української жінки «Берегиня українського роду». Участь у розважальній програмі взяли працівники культури Тульчинської ОТГ. Учасниці розважальної програми ярмаркували, демонстрували свої кулінарні здібності та таланти. А талантів в українських жінок безліч: танцювали, співали, читали гумор та демонстрували вироби, виготовлені власноруч.

Із давніх-давен зверталося людство в піснях, віршах і поемах до своєї берегині. Тема жіночої долі завжди була і лишається актуальною в українській літературі, тому з особливим захватом глядачі зустріли учасниць, перевтілених у всім відомих героїнь творів українських письменників: Солоха, Маруся Чурай, Проня Прокопівна…

Ох і люблять українські жінки танцювати! Українською запальною полькою  завершилася розважальна програма «Берегиня українського роду».

Ведучі розважальної програми – веселі куми (студенти Тульчинського училища культури).

Всі учасниці святкової розважальної програми були нагороджені дипломами в різних номінаціях: «Подільська панянка»,  «Щира слов’яночка», «Весняна панна», «Пригожа панна», «Славна господиня». Головну номінацію «Берегиня українського роду» журі присудило Колесник Наталії, яка представляла Суворовський СБК №2.

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини висловлює вдячність усім, хто долучився до цієї веселої святкової програми, а саме: неперевершеним талановитим учасницям, вокальному ансамблю «Мальви» Тиманівського СБК, танцювальному колектив «Веселка» Тиманівського СБК, фольклорному колективу «Забава» Суворовського СБК №2, окремим виконавцям – Суліган Анастасії, Мазур Діані, Дмитруку Владу, студентам Тульчинського училища культури – Трачук Анастасії, Масіброді Дмитру та Заволянському Льву.