Шановні жителі Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 16.03.2018 11:46

Фото без опису

29.03.2018 року о 17.15 год в приміщенні районного будинку культури за адресою м.Тульчин вул. М.Леонтовича,62 відбудуться загальні збори членів Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.

На розгляд загальних зборів виносяться наступні питання:

• Звіт міського голови про роботу міської ради та її виконавчого комітету у 2017 році та перспективні завдання щодо економічного і соціального розвитку громади на 2018 рік;
  • Звіти депутатів міської ради;
  • Звіт заступника начальника Тульчинського ВП НВП ГУНП у Вінницькій області, капітана поліції Лелеки А.М. та керівника групи охорони громадського порядку Підгорного М.І. про стан забезпечення публічної безпеки і порядку та профілактики правопорушень на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.

На загальні збори запрошуються члени Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, керівники органів самоорганізації населення, керівники підприємств, установ, організацій, голови вуличних та будинкових комітетів.