Шановні волонтери!

Дата: 05.12.2018 09:09

Прийміть найщиріші вітання від депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради, від себе особисто  з Міжнародним днем волонтера.

Волонтерство – це покликання і спосіб життя. Сьогодні волонтери сприяють перемозі України та збереженню її державності, не чекаючи за це винагороди, адже найбільшою радістю і нагородою для нас всіх стане мир на Україні та гідне життя її громадян.

Сердечно вдячний Вам за невичерпне бажання  приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти.  Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя.
               Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ обов’язково вистоїть і переможе!

З повагою,

Міський голова                                  Валерій Весняний

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)