Тульчинська міська об'єднана територіальна громада
офіційний сайт

Подяка

Мешканці будинку № 18 по вулиці воїна-афганця Олега Степанюка висловлюють слова щирої подяки Тульчинській службі порятунку 101 (керівник Рудик) за їх швидке реагування, професійну майстерність, доброзичливість та гуманність.

А справа в тому, що прогулюючись поблизу будинку, діти – підлітки почули пронизливе котяче мавкання. Невеличке риже кошенятко ціпко трималося кігтиками майже на вершині каштану – воно боялося злазити. Можна припустити, що на цю гілку його загнали бродячі собаки, і налякане маля з самого ранку сповіщало про свою  безпорадність. Нічого було і думати дістати кошеня самим, то ж і прийшло на думку зателефонувати в службу МЧС. До речі, це вже не перший факт рятування кошенят біля нашого будинку – минулого літа таким чином здобув волю чорненький котик, який протягом трьох днів змушений був сидіти на гілці здоровенного каштану, майже місцевому баобабі.

 То  ж красно дякуємо нашим рятівникам, які відкликаються не лише на людські негаразди, але й не з меншою завзятістю рятують «братів наших менших». Нам було приємно поспілкуватися з рятувальниками  та спостерігати за їхньою чіткою роботою. Сталося це в понеділок 10 квітня.

Попелічев Богдан, Танащук Саша,  Вершигора Максим учні 9-го кл. Тульчинського ортопедичного санаторію



« повернутися до списку новин