У м.Тульчині 22 січня 2018 року відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-річчя бою під Крутами.

Дата: 23.01.2018 11:05

В рамках проведення даних заходів відбулося покладання квітів до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів-земляків у зоні проведення Антитерористичної операції. Згадуючи своїх співвітчизників, які загинули у боротьбі за незалежність, пам’ятаючи про Героїв бою під Крутами, Небесну Сотню, всіх тих, хто й сьогодні віддає своє життя заради майбутнього Соборної України, присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

В урочистостях біля пам’ятника Т.Г.Шевченку «Нам берегти тебе, Соборну і єдину!» виступили Тульчинський міський голова Валерій Весняний, учитель української мови та літератури Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 Булавук Людмила Анатоліївна, учениця 11-А класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 Хавара Юлія, вихованці Тульчинського закладу дошкільної освіти №4. Всіх присутніх музичною композицією привітав колектив РБК «Заграва».

На завершення заходу, делегації закладів освіти Тульчинської ОТГ сплели символічний вінок єднання, вплевши у нього любоа своїх юних сердець до рідної неньки – України, тепло душі та безмежну відданість Батьківщині.