DESPROвці подарували самохідний бульдозер Тульчинській ОТГ

Дата: 13.04.2017 10:55

11 квітня 2017 року відповідно до Меморандуму про співробітництво між проектом DESPRO та Тульчинською районною державною адміністрацією і Тульчинською міською радою від 01 квітня 2015 року керівником проекту "Підтримка децентралізації в Україні" Гарнець О. М. і Тульчинською міською об'єднаною територіальною громадою в особі Тульчинського міського голови Весняного В. М. було підписано договір про передачу безоплатного майна у власність.

DESPROвці подарували самохідний бульдозер марки Caterpillar 1999 року випуску для ефективного утримання полігону твердих побутових відходів територіальної громади міста. Вартість бульдозера складає 1 614 000 гривень. Вище зазначений транспортний засіб придбано за кошти Швейцарсько-Українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO, який фінансується Швейцарською Конференцією через Швейцарську Агенцію Розвитку та Співробітництва (ШАРС/SDC) та впроваджується Швейцарським Центром Ресурсів та Консультацій з Питань Розвитку (SKAT).