Сакал Вадим із Тульчина став Чемпіоном України з фрі-файту

Дата: 21.11.2017 10:46

Фото без опису

В суботу 18 листопада бійці Тульчинського спортивно клубу «Гепард» взяли участь у двох спортивних заходах. Повідомив на своїй сторінці у Facebook тренер Володимир Соляр.

Наймолодші діти від 6 до 14 років брали участь у відкритому Кубку Одеської області з рукопашного бою, де змогли вибороти 15 нагород різного ґатунку, з них 5 золотих, 6 срібних та 4 бронзові нагороди.

У цей самий день у Києві відбувся Чемпіонат України з фрі-файту серед дорослих. В складі збірної команди Вінницької області, наш клуб представив Сакал Вадим, який у ваговій категорії до 57 кг став Чемпіоном України та виконав норматив Майстра Спорту України з фрі-файту.

Фото без опису