Переможний почин «Патріота»

Дата: 14.11.2017 10:46

Фото без опису

На мажорній ноті розпочався футзальний сезон для тульчинського ФК «Патріот». На запрошення депутата Вінницької обласної ради Вадима Соляника та асоціації футзалу м.Шаргород наша команда прийняла участь у обласному турнірі, що відбувся 12 листопада у залі Шаргородської РДЮСШ.

«Патріотівці», у складі яких виступали виключно гравці нашого району, здобули три перемоги поспіль і з максимальним очковим доробком та різницею м’ячів 42-6! Вибороли головний трофей. Другими стали господарі змагань, а на третьому призовому місті зупинилась команда с.Будне Шаргородського району. Команди смт.Чернівців, м.Жмеренки та смт.Мурованих Курилівців виявились за межами п’єдесталу. На церемонії нагородження кращим голкіпером став наш Денис Крупнік, а гравцем турніру – Ігор Бєлік. Їх було відзначено дипломами та цінними подарунками.

Щиро вітаємо наших хлопців та бажаємо нових перемог на ще більш престижніших змаганнях щойно стартувавшого футзального сезону.

Склад ФК «Патріот»: Бєлік І.(к), Крупнік Д.,Лебедєв Є., Кирилюк А., Кривіцький Я., Булат І., Чепернатий С., Денисюк О..

А для шанувальників футзалу анонсуємо початок II-го відкритого чемпіонату Тульчинського району з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років, який стартує з 27 –го листопада в ігровій залі ЦМС «Колос» щовівторка та четверга, починаючи з 18 години.

Перемагаймо разом!

Фото без опису