Тульчинська міська об'єднана територіальна громада
офіційний сайт

Відкритий Чемпіонат Вінницької області з ММА, присвячений до 73-ї річниці визволення Тульчинщини від німецько - фашистських загарбників.

1 квітня Тульчин приймав Відкритий Чемпіонат Вінницької області з ММА , який був присвячений до 73-ї річниці визволення Тульчинщини від німецько - фашистських загарбників.

В чемпіонаті прийняло участь близько 120 спортсменів ,які представляли такі міста як: Вінниця, Хмільник,Вапнярка, Шаргород,Житомир,Бердичів,Могилів-Подільський,Христинівку, Умань та Тульчин.

Чемпіонат організували Вінницьке обласне представництво федерації ММА України та Спортивний клуб «Гепард» м. Тульчин, за підтримки Тульчинської міської ради. Партнером чемпіонату виступила як завжди Філія "Птахокомплекс" ТОВ "Вінницька птахофабрика" (директор Гуров Олександр Валерійович).

Протягом дня в спорт - комплексі " Колос" проходили досить насичені та безкомпромісні поєдинки, які відбувались в дружній атмосфері.

Даний захід вкотре доказав, що змішані єдиноборства ММА досить популярний вид спорту у нашому місті, і спортсмени нашого клубу доказали свою майстерність та жагу до перемоги.

 

В командній першості місця розділились таким чином:

1.місце СК «Гепард» м.Тульчин

2.місце збірна Житомирської області

3.місце федерація Зендокай Карате-До Вінницької області

За результатами Чемпіонату було сформовано збірну Вінницької області , яка представить наш регіон на Чемпіонаті України.

 « повернутися до списку новин