9 травня 2017 року в м. Тульчині відбулись урочистості з нагоди відзначення 72-ї -річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 10.05.2017 10:11

9 травня 2017 року в м. Тульчині відбулися святкові заходи з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участю ветеранів Другої світової війни і АТО, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, голови районної ради Олексія Авраменка, міського голови Валерія Весняного, голови районної організації ветеранів Казимира Жуковського, голови громадської організації «Тульчинське районне об’єднання учасників АТО» Віталія Харченка, делегацій підприємств, установ, організацій, представників місцевих громадських, партійних осередків, районних ЗМІ.

Після покладання квітів до пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної Сотні та загиблих вінничан – учасників АТО на сході України, пам’ятного хреста на честь борців за волю України, тульчинці та гості міста пішою ходою пройшли до Меморіалу Слави, де відбувся урочистий мітинг. Перед присутніми виступили перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник, міський голова В.Весняний, голова громадської організації учасників АТО В.Харченко. Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, захисників територіальної цілісності та незалежності нашої держави 2014-2017 років, поклали корзини квітів до меморіалу Слави.