Містяни розважилися і скупилися за цінами виробника

Дата: 22.08.2017 10:08

20-го серпня у Тульчині відбувся святковий ярмарок «Хто оре й засіває, той живе та співає!». Захід присвятили завершенню жнив ранньої групи зернових та  Дню Незалежності. Організували дійство для тульчинців Аграрна партія України та особисто голова районної партійної організації АПУ депутат міської ради Микола Трач.

Другий рік поспіль ми проводимо це свято. В цю пору закінчуються жнива і відзначається День незалежності, тому ми й вирішили проводити таке свято аграріїв району. І також проводимо ярмарку, де за цінами собівартості продуктів можна скупитися, – розповів  М.Трач.

Крім того було організовано виставку сільськогосподарської техніки. Для дітей працювали аніматори, а дорослі змагалися у веселих конкурсах «Мішок борошна», «Мішок цукру», «Сітка цибулі» та вигравали інші корисні призи.

– Я пишаюсь тим, що ми, аграрії працюємо на землі і продовжуємо та примножуємо славну хліборобську історію українського народу. Аграрна партія – партія людей, які сьогодні примножують традиції українських хліборобів, – зазначив голова обласного осередку партії Сергій Гуцол.