офіційний сайт

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята, яке об’єднує всіх, хто стоїть на захисті конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста.

Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність.
Бажаю вам міцного здоров’я, добра, миру, життєвих гараздів, нових успіхів та досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень, благополуччя та нових професійних перемог!

З повагою,

міський голова                                                      Валерій Весняний