Дата: 30.01.2018 09:55

Фото без опису

Інформація щодо початку приймання цінових пропозицій на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі медичної амбулаторії розташованої по вул. Миколи Леонтовича 55 у м. Тульчині Вінницької обл. під будівлю центру надання адміністративних послуг у форматі "Прозорий офіс".

З метою вивчення цінових пропозицій на ринку послуг з виготовлення проектно-кошторсної документації, виконавчий комітет Тульчинської міської ради оголошує про початок приймання пропозицій на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі медичної амбулаторії розташованої по вул. Миколи Леонтовича 55 у м. Тульчині Вінницької обл. під будівлю центру надання адміністративних послуг у форматі "Прозорий офіс".

Завдання на проектування:

1. Назва та місце знаходження об'єкта:

Будівля медичної амбулаторії розташованої по вул. Миколи Леонтовича 55 у м. Тульчині Вінницької обл.

1. Підстава для проектування:

Рішення 17 сесії Тульчинської міської ради 7 скликання від 21.12.2017р. №725 "Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади на 2017 - 2020 роки".

1. Вид будівництва:

Реконструкція будівлі медичної амбулаторії розташованої по вул. Миколи Леонтовича 55 у м. Тульчині Вінницької обл. під будівлю центру надання адміністративних послуг у форматі "Прозорий офіс".

1. Замовник:

Тульчинська міська рада.

Адреса: 23600, вул. Миколи Леонтовича 1 м. Тульчин, Вінницька область.

1. Джерело фінансування:

Місцевий бюджет, кошти державного бюджету, інші не заборонені законом джерела.

1. Основні архітектурно-планувальні вимоги і характеристики запроектованого об'єкта:
  • Проведення технічного обстеження;
  • під'єднання до мереж електро, газо, водопостачання та водовідведення;
  • Заміна покрівлі (із заміною кровельної системи та несучих конструкцій покрівлі та перекриття);
  • Заміна підлог;
  • Внутрішнє та зовнішнє опорядження;
  • Утеплення;
  1. Орієнтовна кількість працівників - 30 чол., орієнтовна кількість відвідувачів - 40 чол. в день.
  2. Загальна площа приміщення 389,0 м².

Прийняття пропозицій здійснюється протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою 23600, вул. Миколи Леонтовича 1 м. Тульчин, Вінницька обл. каб.№104, телефон для довідок: (04335) 2-23-51.

Для подачі пропозицій у електронному вигляді - radatulchin@gmail.com;

Міський голова                                                             В.М. Весняний