16-17 вересня відбудеться 10-й традиційний турнір присвячений 410-й річниці міста Тульчина, а також до 10-ї річниці заснування Ск "Гепард"

Дата: 08.09.2017 09:27

Фото без опису

Тульчин знову приймає кращих бійців змішанного стилю ММА. 16-17 вересня у нашому місті відбудеться 10 традиційний турнір приурочений 410-й річниці міста Тульчина, а також до 10-ї річниці заснування Ск " Гепард". В змаганнях приймуть участь спортсмени віком від 10 до 17 років, з таких міст як Луцьк, Одеса, Житомир, Умань, Рівне , Вінниця, Лазурне та інші. Крім спортсменів з України в турнірі приймуть участь бійці з Азербайджану, Молодови та Білорусії.

16 вересня в приміщенні СК" Колос " пройдуть відбіркові поєдинки.

Фінальні зустрічі відбудуться 17 вересня о 18.00 год. в СК «Колос».

Крім фінальних поєдинків , відбудеться ще 5 поєдинків в яких приймуть участь кращі бійці нашого клубу , а саме: Очеретний Ростислав, Бойчук Володимир, Андрущенко Володимир , Коваль Владислав та Харченко Костя, ці хлопці будуть відстоювати у поединках юбіленйний пояс нашого турніру.

Запрошуємо всіх жителів та гостей міста прийти та підтримати наших бійців.