Вітання військовослужбовців

Дата: 07.12.2017 09:14

Фото без опису

6 грудня 2017 року, Тульчинський міський голова Весняний В.М., разом із головою районної державної адміністрації Підболячним М.В. та першим заступником голови райдержадміністрації Побережником В.І. відвідали Тульчинський районний військовий комісаріат та військову частину Збройних Сил України, що знаходяться на території громади, з метою гідного вшанування бойових подвигів, патріотизму і мужності, відваги та самовідданості, сили духу громадян, які присвятили своє життя служінню Україні та її народові, захисту територіальної цілісності, національних інтересів та європейського вибору нашої держави, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, належного відзначення Дня Збройних Сил України.

Під час відвідування Тульчинського районного військового комісаріату та військової частини Збройних Сил України очільники району та громади нагородили членів особового складу Почесними грамотами та нецільовою матеріальною допомогою.