Тульчинська міська об'єднана територіальна громада
офіційний сайт

Чемпіонат області з футзалу серед аматорів

   25 лютого, у СК «Колос» фінішував чемпіонат області з футзалу серед аматорів. На фінальному етапі змагалися шість команд. Їх відбирали серед 24 учасників протягом місяця у попередніх змаганнях. Ігри викликали інтерес у вболівальників, яких зібралося близько двох сотень.

– Спостерігати за фінальними матчами дуже цікаво. Адже конкуренція і напруга в них надзвичайно великі, – прокоментував ветеран вінницького футболу Анатолій Веретинський, призер Кубка Європи серед залізничників.

   Вінницький «Енергетик» у групі розгромив ФК «Володимир» (Тиврів) – 8:0 і «Дністер» (Серебрія, Могилів-Подільський район) – 7:1. Тим часом визначився інший фіналіст – «Тирас» (Ямпіль). Він переграв у групі «Ниву» (Тростянець) – 5:2 і «Патріот» (Тульчин) – 6:2.Патріот у групі виграв у Тростянця 8:2.  У матчі за бронзу ФК «Володимир» здолав тульчинців – 3:1.

   ФК « Патріот» м. Тульчин висловлює свою вдячність за підтримку Подоляну Василю Васильовичу, Трачу Миколаю Миколайовичу, Терляковському Василю Васильовичу, Щербу Науму Наумовичу, Коцюрубі Олександру. 

   Також гравці та вболівальники висловлюють свою вдячність Голові Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади  Весняному Валерію Михайловичу.

 « повернутися до списку новин