Дата: 13.03.2018 08:49
Кількість переглядів: 868

В І Л Ь Н А  Б О Р О Т Ь Б А

Тульчинці чемпіони області.

Нещодавно в м. Тульчині в спортивному комплексі ДЮСШ проводився  Чемпіонат області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок  1998-2001 років народження.

В змаганнях приймали участь збірні команди м.Вінниці(МДЮСШ№5,ОДЮСШ «Спартак») м. Хмільник, м. Ладижин, райони : Барський,Тростянецький, Крижопільський, Ямпільський, Піщанський, Тульчинський.

Загальна кількість учасників -136 борців та борчинь. На урочистому відкритті змагань були присутні та звернулись до учасників Чемпіонату області і всіх присутніх в залі: Заступник  начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА Чепернатий С.В., головний спеціаліст  обласного управління фізичної культури та спорту, куратор змагань Бугаєв О.А. Від імені начальника відділу освіти, молоді   та спорту  Тульчинської  міської  ради    Митрицана М.М. присутніх в залі привітав директор Тульчинської ДЮСШ Чорній А.І.

Змагання пройшли організовано, цікаво на високому професійному рівні. Прихильники вільної боротьби мали змогу спостерігати принципові сутички кращих борців Вінницької області даної вікової групи, які демонстрували гарну фізичну ,технічну підготовку.

Збірна команда Тульчинської ДЮСШ добре підготувалась до цих відповідальних змагань і виборола перше командне місце. Збірна команда Тростянецького району і міста Вінниці  (МДЮСШ-№5) замкнули трійку призерів в командному заліку. Четверте місце посіла збірна команда міста Хмільник. В особистому заліку Тульчинці вибороли три золотих, чотири срібних, три бронзових медалей.

• Їжаківський Олександр-кат.61 кг.,
  • Непийвода Валерій –кат.74 кг. (тренери Опалінський Л.А., Ратушняк С.М. , Олянишин Р.О.).

Вітаємо чемпіонів і призерів змагань та їх тренерів,  зичимо високих спортивних досягнень.

Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Ф  У  Т  Б  О  Л

10 березня 2018року в ігровому залі спорткомплекса  Тульчинської ДЮСШ пройшли зональні змагання відкритого Чемпіонату Вінницької області з футзалу серед освітянських ДЮСШ ( юнаки 2004р.н. і молодші ).

В змаганнях прийняли участь команди : Ямпільської ДЮСШ, Гайсинської ДЮСШ та Тульчинської ДЮСШ ( тренер – Бєлік І.О.), які грали в групі по колу.

Результати ігор такі :

Тульчин ДЮСШ – Ямпіль ДЮСШ – 4 – 1;

Ямпіль ДЮСШ – Гайсин ДЮСШ – 3 – 0;

Тульчин ДЮСШ – Гайсин – ДЮСШ – 4 – 0 .

За результатами ігор команди зайняли слідуючі місця – Тульчин ДЮСШ – 1місце, Ямпіль ДЮСШ – 2місце, Гайсин ДЮСШ – 3місце.

Хочемо привітати нашу збірну команду з виходом в фінал Чемпіонату області, що пройде 17 – 18 березня 2018року в м. Літин та побажати їм гарної гри та перемог.

Фото без описуФото без опису

В О Л Е Й Б О Л

6 березня 2018року ігровому залі  спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ пройшли змагання з волейболу (дівчата),  з програми районної  Спартакіади школярів  серед  ЗШ 1-2ст., в яких прийняли участь 7 шкільних  команд.  Чемпіоном та призерами стали команди :