На Вінниччині обговорили питання вдосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг

Дата: 22.06.2017 08:45
Кількість переглядів: 452

Фото без опису

21 червня в приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування Вінницької області відбувся семінар на тему: «Розбудова ЦНАП як інтегрованого офісу та децентралізація повноважень з надання адміністративних послуг».

Захід був організований спільно Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, Центром політико-правових реформ (м. Київ) та Центром досліджень місцевого самоврядування (м.Львів) за фінансової підтримки представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Основна мета семінару полягала в обговоренні питань щодо вдосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг, взаємовідносин ЦНАП та центральних органів виконавчої влади та напрацювання рекомендацій і пропозицій для органів влади щодо формування належних ЦНАП.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко:

«Перш за все, від імені обласної державної адміністрації висловлюю вдячність нашим партнерам, оскільки даний захід відбувається вже втретє на території Вінницької області та є вкрай необхідним, зважаючи на гостру потребу діяльності центрів надання адміністративних послуг. На сьогоднішній день в області діють 30 ЦНАПів. За перший квартал 2017 року було надано понад 300 тисяч адміністративних послуг. Відповідно і надходження до місцевих бюджетів зростають– 16,3 млн. грн. за перший квартал 2017 року, що в 2,2 рази більше порівняно з відповідним періодом минулого року. В області також було відкрито 2 ЦНАПи при об’єднаних територіальних громадах – Якушинецькій та Вороновицькій.»

Також, очільник Департаменту  повідомив, що за даними Управління державної міграційної служби України у Вінницькій області, в зв’язку з отриманням безвізового режиму, кількість звернень на оформлення закордонних біометричних паспортів збільшилась в кілька разів.  А  тому кожна об’єднана територіальна громада має право на придбання спеціального обладнання для оформлення закордонних паспортів та ID-карток. Вартість необхідної техніки складає приблизно 500 тис. грн. Дане питання територіальні громади вирішують цілковито самостійно. З боку міграційної служби об’єднаним територіальним громадам надаються лише методичні рекомендації, технічна підтримка та консультації.

Заступник голови правління Центру політико-правових реформ, модератор семінару Віктор Тимощук познайомив учасників з головними спікерами заходу та коротко ознайомив з його робочою програмою.

В рамках семінару, учасники обговорили стан справ та потреби змін у законодавстві і державній політиці щодо адміністративних послуг,  а також питання створення ЦНАПів в об’єднаних територіальних громадах та реалізацію їх повноважень.

Результатом заходу стало напрацювання рекомендацій і пропозицій для органів виконавчої влади, райдержадміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад щодо формування належних центрів надання адміністративних послуг з метою надання якісних послуг громадянам Вінницької області.

 

Джерело: ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь