Привітали працівників  житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення з професійним святом

Дата: 18.03.2018 13:42

18 березня - День працівників  житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Сфера житлово-комунального господарства є однією з базових галузей української економіки та соціальної сфери. Від якісної і ефективної роботи комунальників залежить тепло у наших квартирах та чистота наших дворів, належне водопостачання будинків та загальний благоустрій.

Нехай результати Вашої роботи говорять самі за себе, а жителі громади завжди залишаються задоволені Вашою роботою. Бажаємо всім працівникам галузі міцного здоров’я і довголіття, родинного благополуччя та усіляких гараздів.

16 березня 2018 року перший заступник Тульчинського міського голови Іван Костюк, заступник голови райдержадміністрації Володимир Глізнєцов привітали працівників житлово-комунального господарства району з професійним святом і нагородили кращих працівників галузі Почесними грамотами міської ради Тульчинської ОТГ, райдержадміністрації та районної ради.