Дата: 29.01.2018 08:37

Ф У  Т  З  А  Л

26 січня 2018року в ігровому залі спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ пройшов півфінальний етап Обласної Спартакіади школярів з фут залу серед юнаків 2006р.н. та молодших.

Наш район представляла збірна команда вихованців ДЮСШ (тренер – І.Бєлік).

В змаганнях прийняли участь : збірна команда – Іллінецького району, Шаргородського району, м. Ладижин.

До учасників змагань з привітальними словами звернулися -  виконуючий обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської РДА Чепернатий С.В., директор Тульчинської ДЮСШ Чорній А.І., методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Стовбчатий В.Ф. , які побажали юним футболістам  цікавої та видовищної гри.  Ігри в групі проходили по колу.

Результати змагань такі :  1м. - Іллінецький район, 2м. - Тульчинський район, 3м. -  м.Ладижин, 4м. -  Шаргородський район. До фінального етапу вийшли дві кращі команди з групи – Іллінецький та Тульчинський район. Фінал пройде 16 лютого 2018року в м. Вінниця у манежі «Колос».

Запрошуємо всіх справжніх вболівальників поїхати та підтримати наших юних футболістів, яким бажаю яскравої та переможної гри у фіналі.

Головний суддя змагань                                      Квасневський С.С.