8 листопада святкує День народження Заболотний Дмитро Ілліч - Почесний громадянин м.Тульчина, наш земляк

Дата: 08.11.2019 15:17

8 листопада відзначає своє День Народження шанована людина, віце-президент АМН України, заслужений діяч науки і техніки України, академік, доктор медичних наук, професор, директор інституту отоларингології імені О.С.Коломійченка АМН України, Почесний громадянин м.Тульчина, наш земляк – Заболотний Дмитро Ілліч.

Вельмишанований ДМИТРЕ  ІЛЛІЧУ!

Від імені міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу прийміть наші найкращі вітання з нагоди Вашого ювілею.

Ми знаємо Вас як відомого вченого, лікаря від Бога, керівника і організатора великого гатунку, неповторну і багатогранну особистість, палкого патріота рідного краю.

Ви наша гордість, наш благодійник та мудрий порадник. Ви завжди поруч з тульчинцями в усіх важливих справах на теренах отчого краю.  Нехай щирість наших почуттів зігріває Ваше добре серце, дає сили, а любов ближніх приносить радість.

Нехай Ваша життєва дорога в’ється по висхідній, нагороджує здоров’ям, щастям, радістю та всіма земними благами. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи. Хай і надалі буде плідною Ваша нелегка праця на благо держави та рідного краю, твердою віра, непоборною сила духу!

Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і вашій родині на многія літа!

Шана Вам та Вашій нелегкій, але такій величній праці.

З повагою, міський голова                                Валерій Весняний

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)