Зелене світло – «зеленому» туризму

Дата: 12.06.2017 08:16

Фото без опису

09 червня 2017 року відбувся навчальний семінар у с. Тиманівка, яке входить до складу Тульчинської об’єднаної громади на тему «Розвиток сільського «зеленого» туризму. Перспективи відродження села».

Даний семінар відбувся у рамках співпраці Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради та представників депутатського корпусу Попівкера Геннадія Михайловича та Процепко Віталія Миколайовича.

Жителям села був презентований успішний досвід інших регіонів України, сучасні методи та підходи організації приватних «зелених» садиб.

Тиманивчани активно підтримали ініціативу започаткування подібного роду практики на теренах рідного села.

Працівниками Тульчинської міської ради було організовано збір необхідної інформації для створення візитівок  майбутніх садиб. Запропонована допомога у координації та ресурсному забезпеченню. Робота по реалізації проекту триває.