Тульчинська міська об'єднана територіальна громада
офіційний сайт

ПЕРЕМОГА З НАМИ!

6-7 жовтня 2017 року, у столиці Казахстану Астані, відбувся найочікуваніший  спортивний форум  2017 року, а саме Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств  ММА. До складу збірної команди України потрапила і наша спортсменка, жителька м. Тульчина Тетяна Соляр – член СК «Гепард», яка посіла почесне третє місце у ваговій категорії до 61,2 кг серед жінок.

09 жовтня  2017 року бронзову призерку привітав Тульчинський міський голова Валерій Весняний та висловив їй щирі слова вдячності за здобуту перемогу. Також міський голова подякував керівнику спортивного клубу  СК «Гепард» Володимиру Соляру за результативну підготовку спортсменки.

Очільник міста відзначив, що своїми здобутками наші земляки прославляють Україну та Тульчинщину далеко  за її межами,  побажав не зупинятися на досягнутому і підтверджувати високий спортивний професіоналізм у змаганнях, що будуть попереду.

До привітань та побажань також приєдналися секретар міської ради О. Трач,  заступник міського голови А. Поваляєва, керуючий справами виконавчого комітету Л. Косенко та головний бухгалтер І. Манзюк.« повернутися до списку новин