Тульчинська міська об'єднана територіальна громада
офіційний сайт

Новини

Нові ставки судового збору у 2018 році

Дата створення: 11:59 15.01.2018

Нові ставки судового збору у 2018 році

14 січня в місті відбулися народні гуляння «І в нашій громаді всім зимовим святам раді»

Дата створення: 11:39 15.01.2018

      14 січня в місті відбулися народні гуляння «І в нашій громаді всім зимовим святам раді», під час яких гості могли долучитись до гурту колядників, посмакувати варениками, пиріжками, кашею, юшкою, переглянути різдвяні виставки декоративно-прикладного мистецтва,  послухати виступи вокальних ансамблів та колективів. Під час народних гулянь були підведені підсумки конкурсу на краще новорічно-різдвяне оформлення закладів, установ, підприємств, організацій та вручені сертифікати переможцям та учасникам конкурсу.  

15 січня ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СВЯТКУЄ Костишен Василь Іванович -начальник тульчинського ВП Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області, підполковник поліції

Дата створення: 10:40 15.01.2018

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  вітання з Днем народження. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

Шановні тульчинці та гості нашого міста!

Дата створення: 12:51 13.01.2018

Тульчинська міська рада вітає Вас з Новорічними та Різдвяними святами та запрошує на народні гуляння до різдвяних святок «…І у нашій громаді всім зимовим святам раді!», які відбудуться 14 січня 2018 року о 12-00 годині в парку ім. Миколи Леонтовича.

11.01.2018 року в кабінеті комп’ютерної графіки Тульчинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбулася нарада керівників дошкільних, позашкільних та загальних середніх закладів освіти Тульчинської міської ради.

Дата створення: 16:07 12.01.2018

Освітянську  нараду  розпочав начальник   відділу     Митрицан М.М.,  який поінформував  присутніх  з питання розробки сайтів закладів дошкільної   освіти .  Очільник  освіти  Тульчинської об’єднаної громади акцентував увагу на висвітленні освітянських питань   в засобах масової інформації та на сайтах закладів освіти.

«Арт-квартал. Леонтович» – у фіналі!

Дата створення: 10:16 12.01.2018

Спільний проект Тульчинської міської ради та ГО «Лабораторія актуальної творчості»: «Арт-квартал. Леонтович» вийшов у фінал конкурсу Міністерства культури України «Малі міста – великі враження».

Нова українська школа

Дата створення: 16:54 10.01.2018

     10 січня 2018 року на  базі НВК ЗШ І-ІІІст.№3-гімназії м.Тульчина відбувся тренінг для вчителів, які у 2018-2019 н.р. будуть працювати у перших класах, з питання впровадження Державного стандарту початкової освіти в Новій українській школі. Під час роботи педагоги проектували тижневу модельну програму, створювали уявне освітнє середовище, орієнтоване на дитину, практикували ранкові зустрічі.

7 січня набув чинності Закон України № 2229-VIII "Про запобігання та протидію домашньому насильству"

Дата створення: 16:41 10.01.2018

Відділ Тульчинське бюро правової допомоги інформує

Різдвяні традиції подолян

Дата створення: 16:16 10.01.2018

    Багатство нашого краю та й  країни  в цілому криється у різноманітті традицій, які історично склалися на багатошаровій культурі нашої духовності.  Це стосується як різноманітних пам’яток: історії, природи, архітектури, так і вірувань, прикмет, традицій. Саме наша традиційна та неповторна культура вирізняє нас серед усіх інших країн та робить дійсно неповторними. Різдво, Новий рік (Василя 14 січня), весь цикл святкувань, що має назву Святки відзначаються у нас з великим завзяттям та шаною. Приблизно ми всі уявляємо собі, як святкуються Різдвяні свята в Україні – Свята вечеря, колядки, застілля, державні вихідні. Та слід зазначити, що кожному регіонові країни притаманні  свої особливості святкування, які склалися історично. Ми про них можемо навіть не підозрювати, але саме місцеві звичаї роблять той чи інший край особливим.