Тульчинська міська об'єднана територіальна громада
офіційний сайт

Новини

21 вересня святкує свій День народження Манзюк Інна Олексіївна – головний бухгалтер Тульчинської міської ОТГ!

Дата створення: 08:23 21.09.2017

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу, у цей святковий день, прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної наснаги та успіхів у відповідальній роботі. Нехай оптимізм та життєва енергія супроводжують Вас і надалі, а людська шана буде подякою за плідну працю, чуйність та уміння творити добро. Щоб у Вашому домі завжди панували мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – притаманні Вам мудрість та виваженість. Нехай доля залишається прихильною до Вас, а дружні привітання додають життєвої сили у скарбничку душі.

20 вересня святкує свій День народження Сокур Тетяна Вікторівна - Провідний спеціаліст з впровадження заходів розвитку програм врядування

Дата створення: 08:55 20.09.2017

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  найтепліші поздоровлення з нагоди Вашого Дня народження! Бажаєм міцного здоров’я, удачі, благополуччя, добра, радості, любові, щастя, гарного настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло і затишок завжди наповнюють Ваш дім, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання виконуються при одній думці про них.

Щира вдячність за підтримку та участь у відзначенні Дня міста!

Дата створення: 14:12 19.09.2017

Жителі  Тульчинської міської об’єднаної територіальної  громади, 16-17  вересня 2017 року, відзначили 410 – ту  річницю  від Дня заснування міста Тульчина.   У рамках святкування відбулося покладання  квітів до  Стели пам’яті  Героїв Небесної Сотні та загиблих вінничан під час антитерористичної операції на Сході України, Меморіалу Слави, пам’ятників невідомому солдатові, Тарасу Григоровичу  Шевченкові. Покладання відбулося за участі міського голови Весняного В.М., секретаря міської ради Трач О.М., заступників міського голови Костюка І.І., Поваляєвої А.А., Бурдо Ю.А.

Свято вулиці Миколи Леонтовича

Дата створення: 14:36 18.09.2017

15 вересня на площі біля Районного будинку культури відбувся концерт – «Свято вулиці Миколи Леонтовича».   

18 вересня святкує свій День народження Грох Тетяна Андріївна – юрист Тульчинської міської ОТГ

Дата створення: 08:20 18.09.2017

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього  святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай і надалі доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у роботі!

18 вересня святкує свій День народження Московський Борис Андрійович - Провідний спеціаліст з питань стратегічного планування і інвестиційного розвитку

Дата створення: 08:16 18.09.2017

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу, у цей святковий день, прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження! Нехай оптимізм, віра, надія допомагають Вам долати всі труднощі, нехай удача стане Вашою невід’ємною супутницею на життєвих дорогах. Миру Вам, злагоди кожної днини, родинного затишку, щастя, міцного здоров’я, довголіття і добра.

16 вересня святкує свій День народження Глухий Володимир Пилипович - депутат Тульчинської міської ОТГ 7-го скликання

Дата створення: 07:58 16.09.2017

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

Шановна Тульчинська громадо, дорогі земляки та гості міста!

Дата створення: 09:42 14.09.2017

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 410-ї річниці міста Тульчина! За гарною традицією, у третій тиждень вересня ми відзначаємо День нашого міста. У цей день кожен з нас відчуває себе частинкою великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорогий наш Тульчин. Його святкує кожен, хто вважає місто своєю рідною домівкою:  хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди.

14 вересня святкує свій день народження Сєрова Юлія Віталіївна - діловод міської ради

Дата створення: 09:19 14.09.2017

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження.Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.