Тульчинська міська об'єднана територіальна громада
офіційний сайт

Новини

21 травня святкує свій День народження Поваляєва Алла Анатоліївна - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Дата створення: 08:56 21.05.2018

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  найтепліші поздоровлення з нагоди Вашого Дня народження! Бажаєм міцного здоров’я, удачі, благополуччя, добра, радості, любові, щастя, гарного настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло і затишок завжди наповнюють Ваш дім, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання виконуються при одній думці про них.

19 травня - День Європи

Дата створення: 10:13 19.05.2018

Шановні мешканці громади! День Європи для України і її жителів це особливе свято.  Це свято є яскравим прикладом того, як успішна співпраця між державами може ґрунтуватися на принципах миру, єдності, сповідування спільних цінностей та інтересів. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

18 травня - Міжнародний день музеїв

Дата створення: 11:59 18.05.2018

Там, за вікном нуртує сьогодення, А тут, де тиша ніби вкопана стоїть, По-своєму святкові і буденні «Законсервовані» миттєвості століть. Щоб ми могли своє вчорашнє знати. Мов книгу знань, щоб погортали час, Довірливо очима експонатів Минуле наше дивиться на нас…  

Доступно про децентралізацію для молоді

Дата створення: 11:55 18.05.2018

       Цікавим  та пізнавальним для старшокласників та молоді міста пройшов семінар «Доступно про децентралізацію для молоді». Семінарське заняття було організовано з метою надати старшокласникам базові знання про суть реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Даний захід проходив в  рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування» (ПУЛЬС), переможцем якого стала тульчинська центральна районна бібліотека в складі команди (Тульчинська ЦРБ + Асоціація бібліотек Вінниччини). В роботі семінару взяли участь Валерій Весняний, міський голова, Іннеса Боб, начальник відділу організаційно – кадрової роботи міської ради, Ірина Тихонюк, начальник фінансового управління міської ради, Тетяна Кристофорова та Наталія Мельник, представники громадської організації «Асоціація бібліотек Вінниччини».

У Тульчині відбувся ІІІ обласний молодіжний етнофестиваль «Калинові мости»

Дата створення: 17:23 17.05.2018

У Тульчині відбувся ІІІ обласний молодіжний етнофестиваль «Калинові мости», в якому взяли участь творчі колективи, майстри та умільці народних ремесел Вінниччини.

Тополиний пух: небезка чи користь?

Дата створення: 15:12 17.05.2018

Тополиний пух з'являється на вулицях наших міст і сіл з  приходом перших, по-справжньому теплих днів. Цвітіння тополь та інших рослин, які мають «пухові властивості, явище, яке таїть в собі деяку небезпеку, тому що дозволяє аероаллергенам, через дихальні шляхи разом з вдихуваним нами повітрям, «пробиратися» в організм.

30 травня 2018 року в м. Вінниця відбудеться II Регіональний Форум громадських ініціатив

Дата створення: 08:20 17.05.2018

30 травня 2018 року в м. Вінниця відбудеться II Регіональний Форум громадських ініціатив (далі - Форум).

Конкурс на кращий логотип міста продовжено до 25 травня.

Дата створення: 11:10 16.05.2018

До відома жителів громади.

Підсумки конкурсу дитячого малюнку « Моє рідне місто» , який проходив з 3  по 25 квітня 2018 року в рамках проекту - переможця  «Леонтович Арт -квартал»

Дата створення: 09:48 16.05.2018

Справжнє свято талантів відбулося 14 травня у Тульчинському Будинку дітей та юнацтва.