Начальник загального відділу

Кубик Тетяна Олександрівна

Біографія

Народилася 28 січня 1973 року в с. Мар’янівка, Устинівського району, Кіровоградської області.

В 1990 році закінчила 11 класів Седнівської середньої школи Устинівського району Кіровоградської області.

З 1992 по  1994 рік навчалася в  Одеському училищі міліції МВС України за спеціальністю правознавство та здобула кваліфікацію молодший спеціаліст – юрист.

В 2000 році заочно закінчила Одеський інститут внутрішніх справ, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та здобула кваліфікацію правознавця.

З 1992  по 2014 рік проходила службу в ОВС МВС України, працювала в Тульчинському районному відділі  Управління Міністерства Внутрішніх справ України у Вінницькій області на посадах : слідчого, старшого слідчого,  заступника начальника слідчого відділення, заступника начальника районного відділу-начальника слідчого відділення, начальника штабу (на правах сектору).

В квітні 2014 року звільнена зі служби в ОВС МВС України за вислугою років.

Одружена, разом з чоловіком проживає в м. Тульчині, Тульчинського району, Вінницької області  у власному будинку.