Начальник відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності

Манзюк Інна Олексіївна

Автобіографія

Я, Манзюк Інна Олексіївна, народилася 21 вересня 1983 року в с.Ганнопіль Тульчинського району Вінницької області.

В 2000 році вступила до Вінницького вищого навчального закладу Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», і отримала базову вищу освіту за напрямком підготовки «Економіка і підприємництво», здобула кваліфікацію бакалавра з фінансів.

В 2004 році вступила до Вінницького соціально-економічного інституту ВМУРоЛ «Україна» і отримала повну вищу освіту за спеціальність спеціаліста з фінансів, який закінчила у 2005 році.

В червні 2009 року стала на роботу у КУ «Тульчинський районнай трудовий архів» на посаду діловода на період виконання оплачу вальних громадських робіт по договору.

З грудня 2009 року по вересень 2010року працювала в ТОВ «Ремонтник» на посаді бухгалтера по договору надання послуг.

З березня 2011 року по серпень 2011 року працювала у Тульчинській ДЮСШ для дітей – сиріт на посаді головного бухгалтера.

З вересня 2011р. по листопад 2015р. працювала у «Тульчинському районному центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді на посаді головного спеціаліста-бухгалтера.

З листопада 2015р. до грудень 2015р. переведена на посаду головного спеціаліста відділу соціальної роботи Тульчинського РУСССДМ.

З грудня 2015 по жовтень 2016р. працювала у Відділі освіти Тульчинської РДА на посаді бухгалтера централізованої бухгалтерії.

З листопада 2016 року працювала на посаді головного бухгалтера Тульчинської міської ради.

З січня 2017 року по даний час згідно переводу працюю на посаді начальника відділу головним бухгалтером Тульчинської міської ради.

Заміжня. Чоловік – Манзюк Сергій Дмитрович, народився 3 липня 1981р., учасник АТО, демобілізований. На даний час працює на підприємстві ТОВ «ФУД-ДЕВЕЛОПМЕНТ».

Донька – Манзюк Марина Сергіївна народилася 19 липня 2005 році. На даний час учениця 7 класу Ганнопільської ЗШ І-ІІ ступенів.

Ні я, ні мої найближчі родичі під судом і слідством не знаходилися, до кримінальної відповідальності не притягувалися.