Начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності

Бояр Василь Васильович

Автобіографія

Народився 23 жовтня 1980 року у місті Тульчині Вінницької області. З 1986 по 1988 рік навчався в Тульчинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3, з 1988 по 1995 рік – у Тульчинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2.

В 1995 році закінчив повний курс Тульчинської музичної школи з фаху фортепіано.

В 1995 році поступив в Тульчинський технікум ветеринарної медицини Вінницького державного сільськогосподарського інституту за спеціальністю «Ветеринарна медицина», спеціалізація: сільськогосподарська радіологія, навчання в якому закінчив з відзнакою у червні 1999 року. Паралельно закінчив навчання у Тульчинській загальноосвітній школа І-ІІІ ступенів №1 у 1997 році. За особливі успіхи у навчанні нагороджений золотою медаллю.

З 1999 по 2003 рік навчався у національному аграрному університеті за спеціальністю «Ветеринарна медицина». У 2002 році брав участь в урядовій програмі по проходження практики у сільському господарстві в Німеччині. У період з липня по грудень 2003 року, згідно студентської програми, проходив сільськогосподарську практику у Німеччині.

З січня по лютий 2004 року працював лікарем ветеринарної медицини у СВАТ «Племзавод Кинашівський».

З лютого по квітень 2004 року працював у ПСП «Україна» с.Кинашів Тульчинського району на посаді лікаря ветеринарної медицини.

В квітні 2005 року прийнятий Тульчинською районною державною лікарнею ветеринарної медицини на посаду лікаря – епізоотолога Крищинецької дільничої лікарні ветеринарної медицини, де й працював до листопада 2011 року.

З 2005 по 2007 рік навчався й закінчив Інститут післядипломної освіти Вінницького державного аграрного університету за кваліфікацією спеціаліст з обліку та аудиту.

З листопада 2011 року працював на посаді провідного спеціаліста з питань комунального майна Тульчинської міської ради, далі – провідного спеціаліста Тульчинської міської ради з питань житлово-комунального господарства, де й працюю по даний час.

Ні я, ні мої родичі під судом і слідством не перебували, до кримінальної відповідальності не притягувались.