Начальник відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім'ями і дітьми

Грущанський Вадим Олександрович

Біографія

Народився 9 березня 1986 року в с.Мазурівка Тульчинського району Вінницької області.

З 1993р. по 2003р. навчався в Тульчинській ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів.

В 2003 році вступив на перший курс Одеської Національної Юридичної Академії на денне навчання.

У 2006 році перевівся на заочне відділення ОНЮА.

20 листопада 2006 року був призваний до Збройних сил України на страхову військову службу. У жовтні 2007 був звільнений в запас та отримав звання старший солдат.

29 березня 2009 року отримав диплом спеціаліста Одеської Національної Юридичної Академії та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юрист.

3 березня 2010 року по липень 2012 року працював на посаді спеціаліста у справах неповнолітніх Тульчинської міської ради.

З липня 2012 року по березень 2014 працював на посаді фахівця із соціальної роботи відділу соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

З березня 2014 року по березень 2017 працював на посаді провідного спеціаліста у справах неповнолітніх відділу у справах дітей та соціальної роботи.

З березня 2017 року по даний час працює начальником відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями і дітьми.

Одружений.

тел. (04335) 2-24-48