Начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини

Третьякова Катерина Василівна

Автобіографія

Я, Третьякова Катерина Василівна, народилась 28 травня 1973 року в м.Тульчин Вінницької області в сім`ї службовців.

В 1980 році пішла в перший клас.

В 1988 році закінчила вісім класів Тульчинської ЗШ №3 м.Тульчин і в тому ж році вступила до Тульчинського училища культури, яке закінчила в 1992 році з відзнакою.

В 1992 році продовжила навчання в Київському державному інституті культури стаціонарного відділення, в 1993 році перейшла на заочне відділення, яке закінчила в 1997 році.

З жовтня 1993р. по серпень 1995р. працювала в Тульчинській ЗОШ-інтернат педагогом-організатором.

Серпень 1995р. – січень 1999р. – інспектором І категорії комітету з фізичної культури та спорту Тульчинської райдержадміністрації.

Січень 1999р. – грудень 1999р. – спеціаліст І категорії районного центру «Соціальна служба для молоді».

Грудень 1999р. – серпень 2012 р. – директор районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

З серпня 2012р. -  вересень 2017р. - начальник відділу культури і туризму Тульчинської райдержадміністрації.

З вересня 2017р. по даний час – начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради.

Чоловік, Стахов Олег Васильович, 1970 року народження, приватний підприємець.

Син, Стахов Василь Олегович, 1996 року народження, студент V курсу Національної академії «Одеська юридична академія».

Син, Стахов Олег Олегович, 2005 року народження, учень 7 класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів №1.

Я і мої близькі родичі до кримінальної відповідальності не притягувалися.