офіційний сайт

В.о. начальника відділу економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку

Московський Борис Андрійович

Народився 18 вересня 1988 року у місті Рига, Латвія.

У 2003 році закінчив Середню загально-освітню школу І-ІІІ ступенів №32 м. Вінниці.

З 2003 по 2006 рік навчався у Вінницькому міжрегіональному вищому професійному училищі за професією «Оператор комп’ютерного набору».

У 2012 році отримав повну вищу освіту у Вінницькому торгово-економічному інституті Київського національного торгово-економічного університету за спеціальністю «Державні фінанси».

Додаткова освіта: Навчальне стажування у штатах Вісконсин та Іллінойс з тематики «Менеджмент громадських організацій», дипломи та сертифікати Intel, Microsoft, Path, UNDP, USAID ін.

Додаткові навички: впевнений користувач ПК, англійська мова.

Працював:

• Системним адміністратором у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти Вінницького обласного управління освіти та науки;
  • Майстром виробничого навчання зі спеціальності «Оператор комп’ютерного набору»; Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища.
  • Заступником директора з виховної роботи Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища.