Начальник відділу економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку

Гнатенко Наталія Вікторівна

Народилася 13 червня 1965 року в с.Лопатинці Шаргородського району, Вінницької області. В 1982р. закінчила Брацлавську середню школу №2.

У вересні 1982 року вступила до Могилів-Подільського технологічного технікуму, який закінчила в 1984 році здобувши спеціальність товарознавець продовольчих товарів.

З серпня 1984 року по серпень 1986 року працювала ревізором управління торгівлі Ірпінського міськвиконкому Київської області.

З вересня 1986 року навчалася в Київському торговельно-економічному інституті, який закінчила в 1990 році, здобувши кваліфікацію товарознавця вищої кваліфікації.

З серпня 1990 року по серпень 1995 року працювала товарознавцем управління торгівлі Васильківського міськвиконкому Київської області.

З вересня 1995 року по січень 2004 року працювала викладачем Брацлавського сільськогосподарського технікуму. Має педагогічне звання викладач-методист. Є автором/співавтором навчальних посібників: «Комерційна діяльність підприємств», «Основи маркетингу», «Організація збуту с/г продукції», «Організація біржової торгівлі».

З січня 2004р. по листопад 2007р. працювала економістом ДП УГК «Nemiroff», з листопада 2007р. по липень 2014р. заступником начальника фінансово-економічного відділу ДП УГК «Nemiroff».

З листопада 2014р. по вереснь 2015р. працювала керівником проектів, з вересня 2015р. по серпень 2016р. – начальником адміністративного відділу ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД».

Заміжня.

Чоловік: Гнатенко О.П. 1969 р.н., приватний підприємець.

Донька: Гнатенко А.О. 1991 р.н.

Донька: Гнатенко С.О. 1994 р.н.