Інформаційно-довідкові матеріали податкової служби

26 Березня, 2018 р., 14:20
 Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ звертає увагу на те, що з 1 січня 2018 року декларація про майновий стан і доходи (далі – Декларація) подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».
26 Березня, 2018 р., 14:17
 У минулому році отримав у подарунок від рідного брата автомобіль. Чи необхідно подавати декларацію про майновий стан і доходи?
26 Березня, 2018 р., 14:15
Декларування доходів передбачає подання певною категорією громадян декларації про майновий стан і доходи. До зобов’язаних з подання декларації належать ті, які минулого року отримали: спадщину, подарунки, доходи від продажу транспорту, квартир, будинків та іншого рухомого чи нерухомого майна або, якщо надавали їх в оренду, самозайняті особи - це орендарі ставків , паїв.  Також подати декларацію необхідно, якщо мало місце отримання іноземних доходів, доходів, отриманих від надання репетиторських послуг, фото-, відео зйомки, дохід від організації різних розважальних та святкових заходів та такі доходи, що не оподатковувались при виплаті.
05 Березня, 2018 р., 12:24
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  доводить до відома платників, що з метою організації якісного виконання органами ДФС покладених завдань з обслуговування платників податків, запобігання виникненню можливих ризиків несвоєчасного та неякісного прийняття звітності та надання адміністративних послуг, Центр обслуговування платників тульчинщини у святкові та вихідні дні березня працюватиме за наступним режимом:
05 Березня, 2018 р., 12:23
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, що відповідно до п.п.165.1.24 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України від 25.10.2001 №2768-III зі змінами та доповненнями для ведення, зокрема:
05 Березня, 2018 р., 12:22
у Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ  відбудеться  черговий сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” на тему: «Декларування доходів громадян». З платниками податків спілкувався заступник начальника Тульчинського відділення  Немирівської ОДПІ Віталій Володимирович Чуба.
05 Березня, 2018 р., 12:21
Пунктом 9 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" визначено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій.
05 Березня, 2018 р., 12:19
Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску, умови та порядок нарахування і сплати, повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку, визначає Закон України від 08 липня 2010 року N 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон N 2464).
05 Березня, 2018 р., 12:19
До відома громадян, які у 2017 році отримали спадщину або дарунок від фізичної особи-резидента, але, при цьому, не відносяться до членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення.