Інформаційно-довідкові матеріали податкової служби

24 Квітня, 2018 р., 10:46
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє, що ДФС України запровадила новий сервіс – подання скарги на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (далі –Скарга) в електронному вигляді.
18 Квітня, 2018 р., 08:31
З початку поточного року в Центрі обслуговування платників Тульчинського відділення НемирівськоЇ ОДПІ реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) отримали 916 громадян. За словами начальника Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Віталія Чуби, видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера є найзапитуванішою серед адмінпослуг.
18 Квітня, 2018 р., 08:29
Фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку зобов'язані забезпечити зберігання первинних документів, на підставі яких заповнювалися дані книги обліку доходів або книги обліку доходів та витрат, що використовувалися для складання податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця, або інші первинні документи, які використовуються для складання податкової звітності по інших податках і зборах — у разі їх сплати. Такі первинні документи зберігаються не менш як 1095 днів з дня подання податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця або іншої податкової звітності, для складення якої вони використовуються.
18 Квітня, 2018 р., 08:27
 Державна фіскальна служба запровадила новий сервіс в Електронному кабінеті - окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена.
18 Квітня, 2018 р., 08:25
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ доводить до відома платників, що до завершення кампанії Декларування – 2018 залишилось два тижні.
18 Квітня, 2018 р., 08:24
Податківці тульчинщини нагадують, що юридичні особи та фізичні особи - підприємці зобов’язані інформувати орган ДФС за основним місцем обліку про всі наявні об’єкти оподаткування.
04 Квітня, 2018 р., 11:34
Неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій", що відповідають вимогам п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу, а для релігійних організацій - вимогам абзацу другого п.п. 133.4.1 ст. 133 Кодексу, включаються контролюючим органом до Нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.
04 Квітня, 2018 р., 11:33
Багато українців сьогодні намагаються економити і рахують чи не кожну копійку. Втім, мало хто знає, що частину податків, сплачених державі, можна повернути.
04 Квітня, 2018 р., 11:31
             Новації щодо нарахування та сплати єдиного внеску у 2018 році визначені Законами України від 03.10.2017 №2148-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» та від 07.12.2017 №2246-VІІІ «Про Державний бюджет України на 2018 рік».
04 Квітня, 2018 р., 11:29
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  нагадує, що відповідно до п.п.165.1.24 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України від 25.10.2001 №2768-III зі змінами та доповненнями для ведення, зокрема: