Тульчинська міська територіальна громада

Інформаційно-довідкові матеріали податкової служби

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ проведе сеанс телефонного зв`язку «гаряча лінія»

З метою надання нормативно - практичної допомоги та інформації роз`яснювального характеру  платникам податків та громадянам податкова служба тульчинщини проведе ряд сеансу телефонного зв`язку «гаряча лінія»:а саме:

16:10 10.05.2018

За податковими послугами до тульчинського Центру обслуговування платників звернулося понад 3 тисячі громадян

Для забезпечення комфортних умов для платників податків в Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ функціонує Центр обслуговування платників, у якому надаються адміністративні, консультативні та  інформаційні послуги.

12:05 04.05.2018

Підприємець на загальній системі оподаткування продаж власної продукції повинен здійснювати із застосуванням РРО

Суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) зобов'язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом №265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (РК).

12:03 04.05.2018

З 1 липня 2018 року нові акцизні марки для тютюнових виробів

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 року №257 «Деякі питання маркування тютюнових виробів» затверджено нові зразки марок акцизного податку для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок). При цьому, визначено кольорову гаму марок акцизного податку:

12:02 04.05.2018

У фізичної особи у власності декілька об’єктів житлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах: до якого контролюючого органу необхідно звернутись для проведення звірки даних?

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  доводить до відома платників, що відповідно до пп. 266.7.3 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок), мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

12:01 04.05.2018

Про спрощену ситсему оподаткування

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує платникам податків, які обрали спрощену систему оподаткування,  про дію Закону України від 21.12.2016 року № 1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні». Зокрема, абзац 8 пп.292.2.3 статті 292 ПКУ містить норму щодо неможливості перебування на спрощеній системі оподаткування тих платників, які на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів мають податковий борг зі сплати податків та зборів. Такі платники мають здійснити перехід зі спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування в останній день другого із двох послідовних кварталів в яких за платником рахувався податковий борг.

11:59 04.05.2018

Про забезпечення роботи ЦОП тульчинщини у святкові та вихідні дні

Для зручності платників та організації якісного виконання територіальними органами ДФС покладених завдань з обслуговування платників податків у святкові та вихідні дні Центр  обслуговування платників працюватиме за таким графіком:

10:57 24.04.2018

У законодавстві щодо РРО відбулися зміни

Тульчинське відділенняНемирівської  ОДПІ нагадує платникам  податків про  зміни, внесені до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 р. № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

10:54 24.04.2018