Тульчинська міська територіальна громада

Інформаційно-довідкові матеріали податкової служби

Щодо нарахування ЄСВ на доходи працівника

Працівник на підприємстві отримує одночасно заробітну плату за трудовим договором та винагороду за виконану роботу згідно з договором цивільно-правового характеру. Як нараховується ЄСВ у такому разі?

12:52 22.06.2018

У Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія»

Черговий сеанс "гаряча лінія" проведено на  тему " Надання адміністративних послуг в ЦОП." з платниками податків спілкувалася модератор ЦОП Аліна Чорноморець.

12:50 22.06.2018

Увага! З 2 липня зміняться реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє платникам податків, що у зв’язку із внесенням змін до наказів Міністерства фінансів України від 22.06.2012 №758 «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України», від 29.01.2013 №43 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень до державного бюджету», від 23.08.2012 №938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів», змінено реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та обов’язкових платежів.

16:42 13.06.2018

Для переходу на спрощену систему оподаткування з ІІІ кварталу 2018 року необхідно подати Заяву не пізніше 15 червня

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  нагадує, що для переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкту господарювання необхідно не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу подати Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування, затверджену Наказом Мінфіну від 20.12.2011 № 1675, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.12.2011 за № 1536/20274 (далі – Заява), в один з таких способів:

16:41 13.06.2018

Про набрання чинності змін до Положення про ведення касових операцій

Національний банк України вніс зміни до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 (далі – Положення № 148).

16:40 13.06.2018

Не зволікайте щодо зміни реєстраційних даних!

Тульчинське відділення Немирывськоъ ОДПІ  нагадує,  що відповідно до вимог ст.70 Податкового кодексу України громадяни у разі зміни місця проживання зобов’язані протягом місяця подати до державної податкової інспекції заяву (форма 5-ДР) для внесення відповідних актуальних даних  в Державний реєстр фізичних осіб - платників податків. Завдяки своєчасно внесеній достовірній інформації про фактичні реєстраційні дані фізичних осіб податкові повідомлення – рішення про нараховану суму земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку обов’язково надійдуть у визначений законом термін до адресата.

16:39 13.06.2018

За реалізацію алкогольних напоїв у місці торгівлі, площа якого є меншою 20 кв. метрів анулюється ліцензія

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  повідомляє, що відповідно до абзацу чотирнадцятого ст. 1 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями місце торгівлі – це місце реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для тютюнових виробів та пива - без обмеження площі, для алкогольних напоїв, крім пива, - торговельною площею не менше 20 кв. метрів, обладнане реєстраторами розрахункових операцій (незалежно від їх кількості) або де є книги обліку розрахункових операцій (незалежно від їх кількості), в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів.

09:46 08.06.2018

Як отримати для неповнолітньої дитини ідентифікаційний код

Отримання карток платника податків (ідентифікаційного коду) та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – одна з найпопулярніших адмінпослуг, що надаються в податковій інспекції.  У поточному році в Тульчинському відділенні немирівської ОДПІ  вже надано 1238 таких послуг.

09:46 08.06.2018

Новації у веденні касових операцій

Тульчинське відділення немирівської ОДПІ  повідомляє, що 01.06.2018 набула чинності постанова Правління Національного банку України від 24.05.2018 № 54 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» (далі – Постанова № 54).

09:45 08.06.2018

Зняття з обліку фізичної особи – підприємця як платника податків та ЄСВ

Зняття з обліку у контролюючих органах фізичних осіб – підприємців здійснюється на підставі відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця. (стаття 67 Податкового кодексу України та ст. 5 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI).

09:44 08.06.2018