Тульчинська міська територіальна громада

Інформаційно-довідкові матеріали податкової служби

Платники тульчинщини  сплатили до бюджетів більше 172 млн грн податків

За перше півріччя цього року платники тульчинщини забезпечили збір платежів до бюджетів усіх рівнів на суму 172 млн 386 тисяч гривень. Це на 30 млн. грн перевищує показники першого півріччя 2017 року.

09:00 06.07.2018

Надходження єдиного внеску

Платники тульчинщини цьогоріч спрямували до соціальних фондів єдиний соціальний внесок понад  71 млн.892 тисяч гривень, що перевищує минулорічні показники майже на 800 тисяч грн..

08:58 06.07.2018

Заяву на застосування спрощеної системи надіслано поштою — якою датою буде вважатися подання відповідної заяви

Відповідно до п.п. 298.1.1 ст. 298 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) заява подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено ПКУ, в один з таких способів:

08:57 06.07.2018

Про переклад довідки, що підтверджує резидентський статус нерезидента

Відповідно до п. 103.4 ст. 103 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) підставою для звільнення (зменшення) від оподаткування доходів із джерелом їх походження з України є подання нерезидентом з урахуванням особливостей, передбачених п. 103.5 і 103.6 цієї статті, особі (податковому агенту), яка виплачує йому доходи, довідки (або її нотаріально засвідченої копії), яка підтверджує, що нерезидент є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір України (далі – довідка), а також інших документів, якщо це передбачено міжнародним договором України.

08:55 06.07.2018

ДФС України листом від 07.06.2018 № 17208/7/99-99-12-02-03-17 «Про забезпечення органів місцевого самоврядування податковою інформацією щодо податкового боргу з місцевих податків» (далі – Лист ДФС № 17208) повідомляє наступне.

08:52 06.07.2018

Студенти Тульчинського ВПТУ-41 – майбутні бухгалтери завітали до податкової служби району

12:57 22.06.2018

Робоча група заслухала керівників підприємств торгівлі та сільського господарства

Нещодавно, під головуванням начальника Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Віталія Чуби, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, під час якого обговорили питання необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці та легалізації найманої робочої сили.

12:55 22.06.2018

Сплатити податок на нерухомість необхідно протягом 60 днів з дня отримання

До 1 липня поточного року громадянам надіслані податкові повідомлення-рішення із зазначеною до сплати сумою податку на нерухомість. Одночасно з повідомленням надійде і квитанція з платіжними реквізитами для сплати податку, яку необхідно оплатити протягом 60 днів з дня отримання.

12:53 22.06.2018