Інформаційно-довідкові матеріали податкової служби

05 Березня, 2018 р., 12:17
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує платникам податків, які обрали спрощену систему оподаткування,  про дію Закону України від 21.12.2016 року № 1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні». Зокрема, абзац 8 пп.292.2.3 статті 292 ПКУ містить норму щодо неможливості перебування на спрощеній системі оподаткування тих платників, які на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів мають податковий борг зі сплати податків та зборів. Такі платники мають здійснити перехід зі спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування в останній день другого із двох послідовних кварталів в яких за платником рахувався податковий борг.
07 Лютого, 2018 р., 16:48
Відповідно до наказу Мінфіну від 14.07.2017 р. № 637 «Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету», запроваджено інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет». Створення ІТС «Електронний кабінет» забезпечено на базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника». Електронний кабінет має функціональні частини: відкрита (загальнодоступна) частина та приватна частина (особистий кабінет).
07 Лютого, 2018 р., 16:47
Якщо суб’єкт господарювання протягом звітного періоду користувався будь-якими пільгами в оподаткуванні, йому потрібно відзвітувати про суми таких пільг. У зв’язку з наближенням строків подання річного Звіту про пільги нагадаємо основні моменти, пов’язані з його поданням.
07 Лютого, 2018 р., 16:46
Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє, що листом  від 19.01.2018 №1638/7/99-99-13-02-01-17 «Про надання інформації» ДФС України  передбачено, що для взяття на облік платником єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування членам фермерських господарств, на яких не поширюється дія Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», необхідно подати до контролюючого органу за місцем проживання заяву про взяття на облік платника єдиного внеску за формою № 1-ЄСВ (далі – Заява) згідно з додатком 1 до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників, який затверджено наказом Міністерства фінансів України від 24.11.2014 № 1162.
01 Лютого, 2018 р., 08:19
1. Соцгарантії, мінзарплата, прожитковий у 2018 році
01 Лютого, 2018 р., 08:18
Іноді у суб‘єктів господарювання виникають питання щодо правильності ведення податкового обліку. Аби не допустити помилки, яка може вилитись у чималі фінансові втрати, Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  рекомендує платникам звертатися до органів фіскальної служби за консультацією. При цьому консультації можуть бути як загальними (з ними можна ознайомитися тут: http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii), так і індивідуальними.
01 Лютого, 2018 р., 08:17
Підприємці - платники єдиного податку 1-ї групи, які у календарному кварталі перевищили обсяг доходу 300 тис. грн, з наступного календарного кварталу за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку 2-ї або 3-ї групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.
01 Лютого, 2018 р., 08:16
Нагадаємо, Парламент ще на рік продовжив мораторій на проведення органами держнагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Раніше було названо когорту держорганів, які у 2017 р. могли перевіряти бізнес. Однак зараз цей мораторій не поширюється на проведення заходів нагляду (контролю) органами, перелік яких назве Уряд. Але такого переліку досі не затверджено.
01 Лютого, 2018 р., 08:15
   Що потрібно зробити, щоб припинити підприємницьку діяльність фізичної особи-підприємця та зняти з обліку в органах державної реєстраційної служби, фіскальної служби та пенсійного фонду України - відповідає головний податковий інспектор Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Аліна Чорноморець.
01 Лютого, 2018 р., 08:13
Тульчинське відділення на численні запити платників надає роз'яснення: