Інформаційно-довідкові матеріали податкової служби

Коли ФОП може бути платником єдиного податку ІV групи

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  повідомляє, що відповідно до п.п. «б» п.п. 4 п. 291.4 ст. 291 ПКУ, платниками єдиного податку ІУ групи можуть бути фізичні особи – підприємці, які провадять діяльність виключно в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону України від 19.06.2003 №973-IV «Про фермерське господарство», за умови виконання ними сукупності таких вимог:

08:17 11.09.2018

Для переходу на спрощену систему оподаткування  з 01 жовтня 2018, заяву слід подати не пізніше 15 вересня 2018 року.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, що суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб'єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року (п.п.298.1.4 п.298.1 ст.298 ПКУ).

08:16 11.09.2018

Нові можливості «Електронного кабінету»

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  звертає увагу, що платники ПДВ мають змогу скористатися новими сервісами в «Електронному кабінеті» (далі – Е-кабінет) під час реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування (далі – ПН/РК).

08:14 11.09.2018

Як фізичній особі - підприємцю правильно оформити найманого працівника

Відповідно до норм трудового законодавства, працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та повідомлення органу фіскальної служби. Оформлюючи нового працівника на роботу, підприємцю необхідно:

08:11 11.09.2018

До 11 вересня діють старі рахунки для сплати податків

Тульчинське відділення Немирівької ОДПІ  інформує, що з метою уникнення втрат бюджетів, у зв’язку зі зміною рахунків, встановлено перехідний період, на час якого старі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів залишаються діючими.

14:44 13.07.2018

Інформація про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг – відкрита для запитувачів

Питання оприлюднення інформації про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, у тому числі й з місцевих податків врегульовано п. 35.4 ст. 35 Податкового кодексу України, з дотриманням вимог Порядку формування і оприлюднення інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.02.2015 № 67 «Про затвердження форм інформації щодо сплати податків суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами; інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, та порядку їх оприлюднення».

14:42 13.07.2018