офіційний сайт

Інформаційно-довідкові матеріали податкової служби

Громадяни тульчинщини самі забезпечують себе роботою. Протягом поточного року  зареєструвалось майже 100 платників

Дата створення: 16:19 10.05.2018

Тільки у квітні 2018 року  Тульчинським відділенням Немирівської ОДПІ  взято на податковий облік 20 новостворених платників. Про це повідомив Віталій Чуба, заступник начальника Немирівської ОДПІ.

До уваги платників податків!

Дата створення: 16:17 10.05.2018

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, що фізичні особи-підприємці-платники єдиного податку І, ІІ та ІІІ груп, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, повинні застосовувати касові апарати.

З 1 червня 2018 року наберуть чинності зміни у податковій декларації з ПДВ

Дата створення: 16:15 10.05.2018

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ інформує, Наказом Мінфіну України від 23.03.2018 р. № 381 внесено зміни до власного наказу від 28.01.2016 р. № 21 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість».

Мешканці тульчинщини спрямували на соціальні потреби майже 45 мільйонів гривень

Дата створення: 16:13 10.05.2018

Протягом чотирьох місяців цього року платники району  сплатили понад 44,8 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, у квітні сума надходжень ЄСВ склала понад 11,8 млн грн.

Про роботу в «Електронному кабінеті»

Дата створення: 16:12 10.05.2018

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ інформує, що у «Електронному кабінеті» за допомогою меню «Перегляд поданої звітності» користувач «Електронного кабінету» має можливість переглянути раніше подану податкову звітність до органів ДФС незалежно від способу її подання, включаючи звіти, подані на паперових носіях до Центрів обслуговування платників.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ проведе сеанс телефонного зв`язку «гаряча лінія»

Дата створення: 16:10 10.05.2018

З метою надання нормативно - практичної допомоги та інформації роз`яснювального характеру  платникам податків та громадянам податкова служба тульчинщини проведе ряд сеансу телефонного зв`язку «гаряча лінія»:а саме:

За податковими послугами до тульчинського Центру обслуговування платників звернулося понад 3 тисячі громадян

Дата створення: 12:05 04.05.2018

Для забезпечення комфортних умов для платників податків в Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ функціонує Центр обслуговування платників, у якому надаються адміністративні, консультативні та  інформаційні послуги.

Підприємець на загальній системі оподаткування продаж власної продукції повинен здійснювати із застосуванням РРО

Дата створення: 12:03 04.05.2018

Суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) зобов'язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом №265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (РК).

З 1 липня 2018 року нові акцизні марки для тютюнових виробів

Дата створення: 12:02 04.05.2018

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 року №257 «Деякі питання маркування тютюнових виробів» затверджено нові зразки марок акцизного податку для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок). При цьому, визначено кольорову гаму марок акцизного податку:

У фізичної особи у власності декілька об’єктів житлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах: до якого контролюючого органу необхідно звернутись для проведення звірки даних?

Дата створення: 12:01 04.05.2018

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  доводить до відома платників, що відповідно до пп. 266.7.3 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок), мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо: