офіційний сайт

Інформаційно-довідкові матеріали податкової служби

Актуальна інформація для новостворених підприємців

Дата створення: 16:12 21.11.2017

Який період є звітним для новоствореної фізичної особи-підприємця з метою подання декларації про майновий стан і доходи за період від дати державної реєстрації до дати переходу на спрощену систему оподаткування: квартал чи рік?

Неоформлені працівники вправі звертатися до суду для оформлення трудових відносин

Дата створення: 16:11 21.11.2017

Згідно до статей 232 та 235 Кодексу законів про працю України працівники, які працюють без укладання трудового договору, мають право звернутись до суду з повідомленням про оформлення трудових відносин та встановлення періоду роботи.

Ломбард надає фінансові послуги: чи застосовується РРО?

Дата створення: 16:09 21.11.2017

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  інформує. Відповідно до ст.1 Закону України від 12.07.2001 №2664-ІІІ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» зі змінами встановлено, що ломбарди належать до фінансових установ і здійснюють свою діяльність у сфері надання фінансових послуг, зокрема, надання коштів у позику.

Терміни зберігання документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів

Дата створення: 16:07 21.11.2017

Для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

Cплата ЄСВ у витратах підприємця

Дата створення: 16:05 21.11.2017

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє, що порядок оподаткування доходів фізичних осіб - підприємців визначено ст. 177 ПКУ(далі – Кодекс). Згідно з п. 177.2 ст. 177 Кодексу об'єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та не грошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов'язаними з господарською діяльністю фізичної особи - підприємця. Перелік витрат, безпосередньо пов'язаних з отриманням доходів фізичною особою - підприємцем, встановлено п. 177.4 ст. 177 Кодексу.

ФОП отримав дохід за відчуження земельної ділянки: які податкові наслідки

Дата створення: 16:04 21.11.2017

До доходу платників єдиного податку першої — третьої груп не включаються, зокрема, доходи, отримані такою особою від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності (п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу).

Оподаткування доходів від продажу власної продукції тваринництва

Дата створення: 16:03 21.11.2017

При продажу власної продукції тваринництва, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року (пп.165.1.24 ПКУ).

Ліквідація прихованої зайнятості сприятиме орієнтації національної економіки на розвиток (звернення керівника районної фіскальної служби)

Дата створення: 08:30 01.11.2017

Легалізація заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найбільш важливих напрямів роботи державної фіскальної служби.

Декларація про отримані доходи не подана: що чекає підприємця?

Дата створення: 08:29 01.11.2017

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІроз'яснює, що відповідно до п. 120.1 ПКУ неподання (крім випадків, якщо податкова декларація не подається відповідно до п. 49.2 ПКУ) або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, - тягнуть за собою штраф в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, - тягнуть за собою штраф в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

ДФС нагадує про відповідальність за неподання/несвоєчасне подання звіту про пільги

Дата створення: 08:28 01.11.2017

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, що платник податків зобов’язаний подавати контролюючим органам інформацію, відомості про суми коштів, не сплачених до бюджету в зв’язку з отриманням податкових пільг (суми отриманих пільг) та напрями їх використання (щодо умовних податкових пільг – пільг, що надаються за умови використання коштів, вивільнених у суб’єкта господарювання внаслідок надання пільги, у визначеному державою порядку).