Шановні мешканці громади!

Тульчинська міська рада повідомляє, що 24 липня 2018 року о 17.00 год. 15 хв. в  приміщенні адміністративної будівлі по вул. М. Леонтовича,1 в залі засідань відбудуться громадські слухання .

11:44 13.07.2018

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

09:37 06.07.2018

2 червня у с. Четвертинівка Тростянецького району відбудеться Всеукраїнський фестиваль козацької традиційної культури «Батозька битва»

Вже другий рік ГО «Життя та розвиток громад» опікується цим фестивалем, який покликаний сприяти національно-патріотичному вихованню дітей та молоді Вінниччини, а також дає черговий поштовх у напрямку туристичного розвитку регіону.

16:59 01.06.2018

Оголошення про проведення конкурсу

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування спеціаліста-бухгалтера відділу  бухгалтерського обліку, планування та  звітності  Тульчинської міської ради.

10:24 01.06.2018

Тульчинська міська рада запрошує взяти участь у прибиранні території колишнього палацу Потоцьких під час проведення Міжнародного оперного open air фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2018

Тульчинська міська рада запрошує жителів м. Тульчина, віком старше 16 років, взяти участь у прибиранні з 16.00 год. до 22.00 год. території колишнього палацу Потоцьких під час проведення Міжнародного оперного open air фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2018 упродовж 8-10 червня 2018 року. Оплату праці гарантуємо. За більш детальною інформацією звертатись за тел.. 097-901-72-57.

14:38 31.05.2018

Шановні жителі об’єднаної  громади!

Тульчинська міська рада повідомляє, що 30 травня  2018 року о 17 год. 15 хв. в приміщенні будинку рад  по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудуться громадські слухання.

12:21 15.05.2018