ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ

Грип птиці, який також називають чумою птиці, представляє собою гостре вірусне захворювання, яке характеризу-ється ураженням органів травної і дихальної систем та високою загибеллю.       Грип птиці охоплює велику частину поголів’я у неблагополучному господарстві та на великій території навколо.

10:05 24.01.2020

Плата за розподіл газу з січня здійснюється за окремим рахунком

З січня 2020 року рішенням НКРЕКП з рахунку за газ вилучена плата за доставку газу. Відтепер доставка газу буде оплачуватися за окремим рахунком. Вже в січні всі споживачі газу Вінниччини сплачуватимуть два окремі рахунки: один за газ, другий – за його доставку. Плата за газ буде здійснюватися постачальнику газу, а плата за доставку – окремо, за рахунком АТ «Вінницягаз». Це дозволить відокремити оплату послуг розподілу від оплати газу як товару.Таким чином споживачі газу зможуть побачити, кому та за які послуги вони сплачують кошти.

12:34 21.01.2020

30 січня 2020 року о 10.00 год в приміщенні будинку рад по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудеться засідання 45 сесії Тульчинської міської ради 7 - ого скликання!!!

11:20 21.01.2020

Плата за розподіл газу в новому році буде здійснюватися за окремим рахунком

З січня 2020 року рішенням НКРЕКП з рахунків за газ вилучена плата за доставку газу. Саме тому вже за січень всі споживачі газу отримають окремі рахунки: один за газ, другий – за його доставку (розподіл).

14:26 10.01.2020

Шановні мешканці та гості м. Тульчина!

Запрошуємо вас 13 січня 2020 року на 13-00 взяти участь у новорічно - різдвяних віншуваннях  “Від Різдва до Маланки звучать щедрівки та колядки”, які відбудуться  у музеї-квартирі М.Д.Леонтовича.

10:54 09.01.2020

До уваги платників податків Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади!

У зв’язку із переходом на новий план рахунків бухгалтерського обліку, використанням міжнародного номеру IBAN та впровадженням централізованої моделі здійснення видатків місцевих бюджетів в органах Казначейства із 1 січня 2020 року змінилися рахунки для зарахування до усіх бюджетів податків, зборів і платежів.

12:03 03.01.2020

УВАГА, КОНКУРС!

Тульчинська міська рада, з 03 січня 2020 року оголошує конкурс на посаду: -  директора Тульчинського краєзнавчого музею Тульчинської міської ради.

10:12 02.01.2020

Оголошення про збір пропозицій на придбання житла

Тульчинська міська рада оголошує прийом пропозицій від власників нерухомого майна (житлових будинків на території села Суворовське), з метою придбання житла для лікаря загальної практики сімейної медицини Суворівської АЗПСМ, за кошти місцевого бюджету.

11:26 27.12.2019