Тульчинська міська територіальна громада

Увага! Конкурс!

Управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, з метою забезпечення реалізації Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», з 24 вересня по 4 жовтня 2021 року проводить відкритий конкурс із визначення аптечної установи та стоматологічного закладу, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади.

15:42 24.09.2021

УВАГА! КОНКУРС!

Управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, з метою забезпечення реалізації Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», з 24 вересня по 4 жовтня 2021 року проводить відкритий конкурс із визначення аптечної установи та стоматологічного закладу, які здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади із подальшим відшкодуванням вартості відпущених ліків за рахунок місцевих коштів.

09:47 24.09.2021

До уваги жителів Тульчинської міської територіальної громади!!!

Тульчинська міська рада повідомляє, що на жовтень місяць 2021 року відновлюються транспортні послуги по пільговому перевезенню окремих категорій громадян по міському маршруту «Газове господарство – Плодоконсервний завод». Для отримання талонів особи, що мають право на пільгове перевезення згідно з чинним законодавством, особисто звертаються до міської ради (управління соціального захисту населення каб. 114), та надають документи, які підтверджує місце реєстрації та право на пільги.

17:13 23.09.2021

Спростування помилкової інформації

На офіційному сайті Тульчинської міської ради http://tulchynska.gromada.org.ua/ 19 серпня 2021 року  у файлі поіменного голосування 16 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 19 серпня 2021 року оприлюднена інформація  про голосування  з питання порядку денного №59 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки у власність Губрій Сергію  Григоровичу»,  яке було включено до порядку денного 16 сесії, але при затвердженні порядку денного в цілому було знято  з розгляду на сесії для додаткового вивчення та рішення з данного питання не приймалося.

17:10 23.09.2021

16 вересня 2021 року о 10.00 год в приміщенні будинку рад по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудеться засідання 17-ої (позачергової) сесії Тульчинської міської ради 8 - ого скликання!!!

10:48 14.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ про збір ідей проектів для розробки плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Тульчинської територіальної громади на період 2021-2023 роки

Стратегія розвитку Тульчинської територіальної громади до 2030 року (далі – Стратегія) затверджена рішенням 10 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 23.04.2021 року №623 - є основним документом на довгострокову перспективу, який визначає напрями подальших дій у сфері реформування та економічного розвитку громади. Стратегія – визначення майбутнього, до якого прагне громада! Її наявність допоможе досягнути успіху у реалізації будь-яких проєктів.

16:35 13.09.2021

Тульчинська міська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської міської ради (повторно).

16:54 10.09.2021

Легкоатлетичний пробіг

10 вересня 2021 року о 11 годині  у рамках заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні, з метою  пропаганди здорового способу життя, популяризації та розвитку легкої атлетики, організації спортивного дозвілля дітей та молоді  проводиться легкоатлетичний пробіг.

15:58 02.09.2021

Шановні жителі Тульчинської міської територіальної громади!

В Тульчинській міській раді розпочато процес формування проєкту бюджету на 2022 рік.Ви можете вплинути на місцеву бюджетну політику. Все що вам необхідно для цього, надати свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані бюджетні кошти в наступному році.

14:32 02.09.2021