Шановні жителі багатоквартирних будинків

Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Вінницягаз» (далі - Товариство) звертається до Вас у зв’язку з необхідністю термінового вирішення ситуації, пов’язаної з технічним обслуговуванням внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних житлових будинків міста.

09:25 20.09.2019

Не відбувся конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками на території м. Тульчин

Тульчинська міська рада повідомляє про те, що конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками на території м. Тульчин співвласниками яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1 який було оголошено 02 серпня 2019 року не відбувся в назначений час 05 вересня 2019 року о 14 годині, оскільки до конкурсної комісії не надійшло жодної заяви.

16:52 18.09.2019

Місячник цивільного захисту

Виконавчий комітет Тульчинської міської ради повідомляє, що з 17 вересня по 17 жовтня 2019 року у Тульчинському районі проводиться “Місячник цивільного захисту”.

10:50 17.09.2019

Оголошення про збір пропозицій на придбання житла

Тульчинська міська рада оголошує прийом пропозицій від власників нерухомого майна (житлових будинків на території села Суворовське), з метою придбання житла для лікаря загальної практики сімейної медицини Суворівської АЗПСМ, за кошти місцевого бюджету. Організатор конкурсу:  Тульчинська міська рада,  23600 Вінницька обл.,  м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1.

11:52 13.09.2019

Оголошення!

16 вересня о 10 годині у конференц-залі на третьому поверсі будинку рад відбудеться відкрите засідання Комісії з питань бюджету громадських ініціатив, на якому буде визначено проекти-переможці.

12:56 12.09.2019

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ м. ТУЛЬЧИНА!

Тульчинська міська рада з метою забезпечення на території міста чистоти та порядку, належного проведення заходів з нагоди відзначення Дня міста, звертається до Вас з проханням до 18 вересня 2019 року упорядкувати закріплені за підприємствами, організаціями, установами, власниками індивідуальних житлових будинків для поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій.

12:02 12.09.2019

Виконавчим комітетом Тульчинської міської ради здійснюється державна реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Виконавчим комітетом Тульчинської міської ради здійснюється: - державна реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; - державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців .

12:01 03.09.2019