Оголошення про проведення конкурсу

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: - провідного спеціаліста бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності Тульчинської міської ради (на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років).

15:39 14.09.2018

Жителів Тульчинської ОТГ запрошують взяти участь у всеукраїнському заході – «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак

З 20 по 23 вересня поточного року в урочищі Холодний Яр, що на Черкащині, відбудеться всеукраїнський захід – «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак, спрямована на вшанування героїв українського народу, які боролися за незалежність та територіальну цілісність держави.

15:38 31.08.2018

Закриття бархатного сезону

Увага ветерани, члени профспілок, молодь! Рассєйка – краща оздоровча зона відпочинку чорноморського узбережжя, перлина півдня. За останні два літа оздоровилось 275 жителів Тульчинщини. Вартість доби проживання з 3-х разовим харчуванням 200 грн.. Тривалість відпочинку 7 днів. Виїзд 7-го вересня.

15:31 30.08.2018

До уваги жителів Тульчинської об’єднаної територіальної громади

Наказом Міненерговугілля від 10.05.2018 № 250, зареєстрований в Міністерстві юстиції України ЗО травня 2018 р. № 646/32098 визнано таким, що втратив чинність, наказ Державної акціонерної холдингової компанії «Укргаз» від ЗО липня 1997 року № 35 «Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 02 жовтня 1997 року за № 451/2255 на підставі якого ПАТ «Вінницягаз» виконувало технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання та їх випробування на щільність в житлових багатоквартирних будинкам м. Вінниці та Вінницької області.

12:53 09.08.2018

Не будьте байдужими до свого майбутнього!

Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області звертає увагу фізичних осіб – підприємців Тульчинського та Немирівського районів, та осіб які проводять незалежну професійну діяльність щодо зобов’язання сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та своєчасне подання звітності до органів Державної фіскальної служби України.

10:49 09.08.2018

Актуальна тема сьогодення - боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”

Актуальною темою сьогодення є питання детінізації та легалізації заробітної плати  яка набуває великої актуальності, адже від розміру отриманої заробітної плати залежить рівень соціального захисту людини.

09:54 08.08.2018

До відома керівників підприємств, організацій, установ та застрахованих осіб Тульчинського району!

Тульчинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України   Вінницької області  проводиться верифікація даних Реєстру застрахованих осіб (РЗО) Державного реєстру загальнообов’язкового соціального страхування, тобто перевірка по виявленню розбіжностей  у ідентифікаційному номері застрахованих осіб, які працювали на підприємствах, організаціях, установах Тульчинського району.

15:34 07.08.2018

ПОДІЛЬСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ЦЕНТР

Кожного дня у будь-якій територіальній громаді можуть виникнути питання, що потребують кваліфікованої юридичної допомоги. А тому обізнаність громади у тому, де. У таку допомогу отримати, є тим фундаментом, що стане запорукою уникнення можливого порушення прав, свобод та інтересів.

08:30 25.07.2018

Розпочався прийом документів для участі у конкурсі «ЛЮДИНА РОКУ»

У грудні 2018 році відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року». Метою конкурсу є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області та нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

16:23 24.07.2018

Шановні мешканці громади!

Тульчинська міська рада повідомляє, що 24 липня 2018 року о 17.00 год. 15 хв. в  приміщенні адміністративної будівлі по вул. М. Леонтовича,1 в залі засідань відбудуться громадські слухання .

11:44 13.07.2018