офіційний сайт

Тульчинська міська рада повідомляє

Дата створення: 14:11 15.12.2017

з 18 грудня (понеділок) по  15 січня (понеділок) прийом громадян відділом земельних відносин Тульчинської міської ради  не проводиться у зв’язку з підготовкою та здачею річної звітності.

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: -начальника відділу економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради

Дата створення: 08:09 08.12.2017

Інформація про проведення конкурсу з продажу об’єкту комунальної власності територіальної громади м. Тульчина

Дата створення: 12:02 20.10.2017

Об’єкт продажу:  Громадський будинок, будівля гуртожитку, загальною площею 1660,7кв.м;

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

Дата створення: 08:40 29.09.2017

заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту; провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою; спеціаліста І категорії – землевпорядника (для обслуговування громади села Суворовського та селища Пестеля Тульчинської міської ради). Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на перевірку знань Конституції України, Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування”, “Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень ради та її виконавчих органів.

Асоціація «Енергоефективні міста України» оголошує конкурс на посаду виконавчого директора

Дата створення: 09:12 04.09.2017

Термін подачі заяв кандидатами з 01.09.2017 до 01.10.2017. Розгляд Конкурсною комісією отриманих документів, їх оцінка та аналіз, а також зустріч і співбесіди з учасниками остаточного відбору 11-13.10.2017 року. Фінальне оголошення претендента (ів) - 17.10.2017 року. Остаточне затвердження претендента на посаду виконавчого директора відбудеться на загальних зборах АЕМУ, орієнтовно у листопаді місяці.

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку

Дата створення: 12:04 30.08.2017

Виконавчий комітет Тульчинської міської ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку.

Громадське обговорення!

Дата створення: 08:18 30.08.2017

Шановні мешканці Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади! Тульчинська міська рада повідомляє, що 11 вересня 2017 року о 17:15 год. в приміщенні Будинку рад вул. Миколи Леонтовича 1 відбудеться громадське обговорення пропозиції Кинашівської сільської ради щодо організації співробітництва територіальних громад.

Дата створення: 10:10 11.08.2017

начальника відділу організаційно-кадрової роботи; начальника загального відділу; заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту; провідного спеціаліста фінансового управління; провідного спеціаліста фінансового управління; провідного спеціаліста фінансового управління; провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту; провідного спеціаліста відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини; спеціаліста І категорії загального відділу; провідного спеціаліста (кадри) відділу організаційно-кадрової роботи.