Оголошення

По вул. Воїна-афганця Олександра Подоляна запроваджується односторонній рух транспортних засобів

З 25 січня 2019 року в м.Тульчин по вул. Воїна-афганця Олександра Подоляна запроваджується односторонній рух транспортних засобів з напрямком руху від вул.Пестеля до вул.Юліуша Словацького та обмежується рух вантажних транспортних засобів вагою більше 3,5 т. по ділянці вулиці Воїна-афганця Олександра Подоляна від перехрестя вул.Полковника Ганжі – вул. Воїна-афганця Олександра Подоляна – вул. Маланівська до перехрестя вул. Юліуша Словацького – вул. Воїна-афганця Олександра Подоляна відповідно до рішення виконавчого комітету Тульчинської міської від 17 жовтня 2018 року №204 «Про організацію одностороннього руху транспортних засобів по вул.Воїна-афганця Олександра Подоляна та організацію руху вантажного автотранспорту на вулично-шляховій мережі в м.Тульчин".

14:56 10.01.2019

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ З ОБГОВОРЕННЯ БЮДЖЕТУ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ ОТГ ВІДБУДУТЬСЯ 22 СІЧНЯ 2019 РОКУ

Виконавчий комітет Тульчинської міської ради повідомляє, що громадські слухання з обговорення Бюджету громадських ініціатив відбудуться 22 січня 2019 року.

09:52 03.01.2019

Прийом громадян відділом земельних відносин Тульчинської міської ради з 26 грудня 2018 року по 25 січня 2019 року проводитися не буде

Шановні жителі Тульчинської об’єднаної територіальної громади (міста Тульчина, с. Суворовське, с- ща Пестеля, с. Тиманівка, с. Ганнопіль, с.Дранка, с. Одаї), просимо Вас звернути увагу на те, що з 26 грудня 2018 року по 25 січня 2019 року прийом громадян відділом земельних відносин Тульчинської міської ради не буде проводитися у зв’язку із здачею річної звітності .

08:57 26.12.2018

"Веселка грає на семи нотах"

Районний будинок культури запрошує жителів міста, депутатів, членів виконавчого комітету Тульчинської міської ради на святкову концертну програму "Веселка грає на семи нотах" з нагоди ювілею фестивалю "Дударик" 15 грудня 2018 року в 11.00 год в районний будинок культури.

09:39 11.12.2018

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на краще Новорічно-Різдвяне оформлення закладів, установ, підприємств, організацій усіх форм власності, приватних домогосподарств та прилеглих до них територій.

12:41 10.12.2018

Комунальна установа «Тульчинський міський територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Тульчинської ОТГ створена за рішенням 22 сесії Тульчинської міської ради 7 скликання від 27.03.2018 року №846, зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб 05.05.2018р. При комунальній установі «Тульчинський міський територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» з 01.06.2018 року функціонує  такий структурний підрозділ: відділення соціальної допомоги вдома.

09:32 10.12.2018

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт з тематики самоврядування

Запрошуємо журналістів до участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».  Дедлайн подачі матеріалів – до 20 грудня 2018 року. Аплікаційна форма – bit.ly/ApplicationForm2018. Призери отримають грошові винагороди – від 10 до 20 тис. грн та участь у міжнародному заході. Журналісти, ЯКІ РОЗПОВІДАЮТЬ ПРО ГРОМАДИ, САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ, можуть подати свої роботи у чотирьох номінаціях: «Онлайн-публікація», «Стаття у друкованому ЗМІ», «Радіоматеріал», «Відеоматеріал». У кожну з них можна подати не більше однієї роботи.

10:29 16.11.2018

Оголошення про проведення конкурсу

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: - провідного спеціаліста з питань житлово-комунального господарства відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Тульчинської міської ради.

09:16 16.11.2018

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

12:28 13.11.2018

До уваги керівників бюджетних установ та комунальних підприємств

Тульчинська міська рада звертає Вашу увагу на набрання чинності 11 грудня 2018 року окремими нормами Закону України «Про ринок електричної енергії», який передбачає розмежування таких видів економічної діяльності як розподіл та постачання електричної енергії. Зазначені норми, зокрема, передбачають необхідність споживачам електричної енергії, у тому числі бюджетним установам та комунальним підприємствам, обрати нового постачальника такої енергії і укласти з ним відповідний договір. У тому разі, якщо споживач не зможе обрати собі постачальника електроенергії, забезпечувати його електроенергією у строк до 90 днів буде постачальник «останньої надії», що визначатиметься на відповідній території Кабінетом Міністрів України.

14:12 09.11.2018