офіційний сайт

Оголошення

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

Дата створення: 08:40 29.09.2017

заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту; провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою; спеціаліста І категорії – землевпорядника (для обслуговування громади села Суворовського та селища Пестеля Тульчинської міської ради). Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на перевірку знань Конституції України, Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування”, “Про запобігання корупції", а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень ради та її виконавчих органів.

Асоціація «Енергоефективні міста України» оголошує конкурс на посаду виконавчого директора

Дата створення: 09:12 04.09.2017

Термін подачі заяв кандидатами з 01.09.2017 до 01.10.2017. Розгляд Конкурсною комісією отриманих документів, їх оцінка та аналіз, а також зустріч і співбесіди з учасниками остаточного відбору 11-13.10.2017 року. Фінальне оголошення претендента (ів) - 17.10.2017 року. Остаточне затвердження претендента на посаду виконавчого директора відбудеться на загальних зборах АЕМУ, орієнтовно у листопаді місяці.

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку

Дата створення: 12:04 30.08.2017

Виконавчий комітет Тульчинської міської ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку.

Інформація про проведення конкурсу з продажу об’єкту комунальної власності територіальної громади м. Тульчина

Дата створення: 12:02 30.08.2017

Об’єкт продажу:  Громадський будинок, будівля гуртожитку, загальною площею 1660,7кв.м;

Громадське обговорення!

Дата створення: 08:18 30.08.2017

Шановні мешканці Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади! Тульчинська міська рада повідомляє, що 11 вересня 2017 року о 17:15 год. в приміщенні Будинку рад вул. Миколи Леонтовича 1 відбудеться громадське обговорення пропозиції Кинашівської сільської ради щодо організації співробітництва територіальних громад.

Дата створення: 10:10 11.08.2017

начальника відділу організаційно-кадрової роботи; начальника загального відділу; заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту; провідного спеціаліста фінансового управління; провідного спеціаліста фінансового управління; провідного спеціаліста фінансового управління; провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту; провідного спеціаліста відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини; спеціаліста І категорії загального відділу; провідного спеціаліста (кадри) відділу організаційно-кадрової роботи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата створення: 09:50 06.07.2017

Керуючись ст.ст.9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання Закону України «Про автомобільний транспорт»,  наказу Міністерства транспорту та зв’язку України №1175 від 17.11.2009 року «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», згідно ст.ст.25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тульчинська міська рада буде виносити на розгляд пленарного засідання ради проект рішення «Про погодження тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті №1 загального користування у м.Тульчині «Газове господарство-Плодоконсервний завод».

Громадські слухання

Дата створення: 09:41 06.07.2017

Тульчинська міська рада повідомляє, що 14 липня  2017року о 17 год. 15 хв. в приміщенні Тульчинського  районного будинку культури по вул. Миколи Леонтовича 62, відбудуться громадські слухання.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата створення: 08:24 06.07.2017

Керуючись ст.9 та ст.13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 року № 1160-ІV, ст.7,13,14,31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", п.2 ст.28   Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  постанов Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року "Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення" п.п.7,9, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань,  Тульчинська міська рада повідомляє про  оприлюднення проекту рішення Тульчинської міської ради "Про коригування  тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення що надаються   Тульчинським  ДП КП "Вінницяоблводоканал" .