Тульчинська міська територіальна громада

Діяльність молодіжної ради

Утворено Молодіжний Конгрес Вінниччини!

22 травня у Вінницькому обласному молодіжному центрі "Квадрат" відбулись Установчі збори Молодіжного Конгресу Вінниччини – першого молодіжного консультативно-дорадчого органу при Голові обласної державної адміністрації, що об’єднав представників та представниць 23-х молодіжних рад, 11 ініціативних груп для створення молодіжних рад в територіальних громадах Вінниччини та 8 громадських організацій.

14:56 25.05.2021

ОБРАНО ПРЕДСТАВНИКА ДО СКЛАДУ МОЛОДІЖНОГО КОНГРЕСУ ВІННИЧЧИНИ

Триває набір до складу Молодіжного Конгресу Вінниччини (далі – МКВ) – це консультативно-дорадчий орган при Вінницькій обласній державній адміністрації, метою якого є залучення молоді до розв’язання та реалізації державної молодіжної політики в Вінницькій області, об’єднання молодіжних рад громад, сприяння демократизації суспільства, розвитку молодіжного руху, врахування проблем і запитів молоді при розробленні та реалізації рішень і заходів Вінницької обласної державної адміністрації.

12:28 21.04.2021

20 квітня 2021 року о 16.00 год відбудеться засідання Молодіжної ради Тульчинської міської територіальної громади, за адресою вул.М.Леонтовича, 1.

09:08 16.04.2021

28 січня 2021 року о 15.00 год відбудеться засідання Молодіжної ради Тульчинської міської територіальної громади, за адресою вул.М.Леонтовича, 1.

16:50 26.01.2021

Перше засідання Молодіжної ради

10 вересня відбулося перше офіційне засідання молодіжної ради Тульчинської міської ОТГ. Молодь обговорила та затвердила регламент і план діяльності до кінця 2020 року. Також на засіданні презентували варіанти логотипів, внесли деякі корективи та направили на доопрацювання.

09:47 11.09.2020