Весняний Валерій Михайлович

Біографія

Народився 25 квітня 1956 року в с.Кіблич, Гайсинького району, Вінницької області в сім’ї колгоспників. В 1963 р. пішов до першого класу Кіблицької середньої школи, яку закінчив у 1973 році.

З 1973 по 1974 рік працював технормувальником Кіблицької майстерні РО «Сільгосптехніка».

У вересні 1974 році поступив на режисерське відділення Тульчинського культурно-освітнього училища, яке закінчив  в грудні 1978 року.

• 1974-1976 рр. -  служба в лавах Радянської Армії.

Освіта вища

• У 1986 році закінчив Московську Вищу школу профспілкового руху ім.Шверника по спеціальності економіст праці.

В січні 1979 року призначений на посаду директора Тульчинського бюро подорожей та екскурсій, з якої був звільнений

12.04.2006 року в зв’язку із обранням Тульчинським міським головою. Заслужений працівник культури України.

Одружений.

Дружина Весняна Валентина Іванівна,1959 року народження, працює художнім керівником Тульчинського районного

Будинку культури ім. Леонтовича.

Має трьох доньок: Олеся 1980р.н., Ольга  1981 р.н. Олена  1984 р.н.

Особистий прийом громадян

Пн.,Чт. з 08.00-13.00

запис громадян на особистий прийом до міського голови проводиться попередньо, в секретаря за 2 дні до прийому

каб.104