Адреса: 23600, Вінницька обл., Тульчинський район, місто Тульчин, ПРОВУЛОК БРАЦЛАВСЬКИЙ, будинок 6.

Керівник закладу - Рупіна Любов Семенівна.

Комунальна установа "Тульчинський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Тульчинської ОТГ, зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб 5 травня 2018 року та розпочала свою діяльність 7 травня 2018 року.

При комунальній установі функціонує структурний підрозділ, відділення соціальної допомоги вдома, що надає соціальну послугу догляд вдома.

Відділення соціальної допомоги вдома здійснює обслуговування одиноких громадян похилого віку, людей з інвалідністю, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування.

З 1 січня 2019 року у територіальному центрі створені та діють ще два структурні підрозділи:

- відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання та відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. Що надають відповідні соціальні послуги.

Станом на 1 січня 2019 року за період роботи виявлено 165 громадян такої категорії та взято на обслуговування 165 громадян. 15 соціальних робітників надають послугу догляд вдома.

Кабінети відділення знаходяться на першому поверсі двоповерхової будівлі. В кабінетах проведено якісний поточний ремонт, придбано нові меблі та сучасну оргтехніку, для роботи персоналу та прозорості роботи територіального центру.