A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тульчинська міська територіальна громада
Вінницька область, Тульчинський район

Комунальна установа «Тульчинський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Промінь надії»

Адреса: 23600, Вінницька обл., Тульчинський р-н, м. Тульчин, пров. Леонтовича, 13

тел. 096-579-05-04, (235) 2-11-11

e-mail:  prominnadii@ukr.net

Директор Воротнюк Наталія Миколаївна

З метою розширення соціально - середовищного простору та створення умов для соціалізації та реабілітації дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями на теренах Тульчинської об’єднаної територіальної громади було ініційовано створення комунальної установи «Тульчинський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Промінь надії»».

На сьогодні - це єдиний заклад для реабілітації дітей та молоді з інвалідністю в Тульчинському районі. Чисельність населення громади станом на 01.01.2019 р. складає 21 971 чоловік, з них осіб з інвалідністю 2849, в т.ч. 289 дітей з інвалідністю.

Діти та молодь з інвалідністю, можуть бути такими ж здібними та талановитими, як і їх однолітки, які не мають проблем зі здоров’ям, але виявити свій талант, розвити його, приносити за допомогою його користь суспільству їм заважає нерівність можливостей.

Центр «Промінь надії» є закладом , в якому для проведення соціально-психологічної підтримки для дітей та молоді від 7 до 35 років та їхніх родин застосовуються методики, такі як арт-терапія, арт-кухня, соціально-середовищна орієнтація, казкотерапія, музикотерапія та інші. Однак для повноцінної реабілітації нашим відвідувачам вкрай необхідне застосування сучасних методик, зокрема снузелен терапії (психологічного розвантаження), а задля цього потрібно облаштувати сенсорну кімнату, яка буде укомплектована різноманітним спеціальним обладнанням та приладами, що дозволить педагогам та психологу м’яко і комфортно працювати з відвідувачами центру.

У здорових дітей всі пізнавальні сфери працюють одночасно – це зорове, слухове, тактильне сприйняття, вестибулярний апарат, в той час як у дітей з порушенням розвитку ці сфери сприйняття розгалужені. Таким чином, у ресурсній кімнаті повинні бути зібрані стимулятори, які діють на всі сенсорні сфери дітей: світло і колір, звуки (музика), запахи, а також тактильні відчуття. Заняття у сенсорній кімнаті в значній сприятимуть покращенню емоційного стану дітей, зниженню у них тривожності, агресії, нервового збудження, активізації мозкової діяльності, прискоренню адаптації та корекції ігрової та навчальної діяльності, поліпшенню соціальної та фізіологічної адаптації дітей, формуванню навичок самообслуговування, і, як результат, підвищенню якості життя дітей і сімей.

Серцем покликані до милосердя. Зародження волонтерського руху серед учнівської та студентської молоді

Тульчинська районна громадська організація «Промінь надії»  за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА  реалізовує проект «Серцем покликані до милосердя. Зародження волонтерського руху серед учнівської та студентської молоді» та провела на платформі Google meet першу з сесії вебінарів «Добро дій , добро твори, до людей з добром іди».

11:42 04.12.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь