Тульчинська міська територіальна громада

КНП "Тульчинська стоматологічна поліклініка"

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Тульчинська стоматологічна поліклініка» Тульчинської міської ради Баскевич Людмила Сергіївна.

Комунальне некомерційне підприємство «Тульчинська стоматологічна поліклініка» Тульчинської міської ради  (надалі – Підприємство) є закладом охорони здоров’я, комунальним некомерційним підприємством,  що надає медичну стоматологічну допомогу (безоплатно–для окремих категорій населення, визначених чинним законодавством) та медичні стоматологічні послуги населенню в адміністративних межах  Тульчинської міської територіальної  громадивживає заходи з профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров’я.

Засновником та органом управління майном Підприємства є Тульчинська міська рада

Місце  знаходження Підприємства: 23600 , м. Тульчин, провулок Енергетиків, будинок 1.
(04335) 2-11-91