Керуючий справами виконавчого комітету

Косенко Леся Вікторівна

Автобіографія

Я, Косенко Леся Вікторівна, народилася 1 січня 1983 року в смт. Шпиків, Тульчинського району. В 1989 році була прийнята до Тульчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, яку закінчила у 1997 році, здобувши неповну середню освіту.

З вересня 1997 року по червень 2000 року навчалась у Тульчинському ПТУ №41, де здобула повну середню освіту та спеціальність "бухгалтер сільськогосподарського виробництва".

З липня 2000 року по квітень 2001 року працювала у Тульчинській школі-інтернат на посаді коменданта.

У квітні 2001 року прийнята на посаду прибиральник залу в АСК "Укррічфлот" на т/х "Т.Г.Шевченко".

У 2002 році вступила до "Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", в якому здобула спеціальність "Програмне забезпечення автоматизованих систем" (заочне відділення).

В жовтні 2003 року прийнята на посаду оператора обчислювальної техніки  у ВАТ "Тульчинський хлібокомбінат".

У 2004 році одружилася, 2006 року народила сина.

З травня 2008 року по вересень 2015 року працювала на посадах спеціаліста І категорії-економіста та провідного спеціаліста- економіста в Управлінні статистики у Тульчинському районі ГУС у Вінницькій області.

З вересня 2013 року по липень 2015р. навчалась у Львівському регіональному інституті управління Національної академії державного управління при Президентові України, де здобула спеціальність "Державна служба".

З вересня 2015 року по грудень 2015 працювала у відділі державної виконавчої служби Тульчинського РУЮ на посаді провідного спеціаліста.

З грудня 2015 року по даний час працюю в Тульчинській міській раді на посаді керуючої справами виконавчого комітету.

Чоловік – Косенко О.Ю., 1980 р.н., системний аналітик Тульчинської філії ТОВ "ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ"

Син – Косенко К.О., 2006 р.н.

Особистий прийом громадян

Понеділок, четвер з 8-00 до 13-00