Бюджет громадських ініціатив

У цьому розділі буде висвітлена вся інформація з приводу бюджету громадських ініціатив. Беріть участь у розбудові нашої громади та робіть життя комфортнішим!

08 Вересня, 2021 р., 18:05
1 вересня  відбулося відкрите засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив, де було визначено проекти-переможці цьогорічного конкурсу. Окрім членів комісії, на засіданні були присутні автори проектів та старости сіл. Комісія склала рейтинг проектів, відповідно до кількості голосів. Всього на голосуванні було 8 великих проєктів (бюджет до 200 000 грн.) та 5 малих (бюджет по 50 000 грн.)
07 Червня, 2021 р., 08:53
Третій рік поспіль для мешканців громади проводиться конкурс проєктів Бюджет громадських ініціатив. Зважаючи на попередні роки, мешканці успішно використовують можливість долучитися до розвитку громади та реалізувати власні ідеї. Для цього необхідно лише заповнити спеціальну форму проєкту і написати деталі вашої ідеї.
23 Жовтня, 2020 р., 18:17
Проєкт «Створення мистецького центру «АРТмісто» було виграно за результатами голосування Бюджету громадських ініціатив Тульчинської міської ОТГ та реалізовано в період червня-жовтня 2020 року громадською організацією «КерамАРТмісто».
23 Жовтня, 2020 р., 18:03
Сучасний  інклюзивний ігровий майданчик та зона відпочинку  з’явилися  на  території центру реабілітації дітей та молоді з інвалідністю завдяки перемозі проєкту у конкурсі Тульчинської міської ради «Бюджет громадських ініціатив». Бюджет проекту 371,4 тис. грн.
23 Жовтня, 2020 р., 16:52
В 2019 році в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив  Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади» комунальною установою «Тульчинський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» підготовлено та подано малий проект «Зроби людям добро (соціальна перукарня)». У категорії малих проектів став переможцем проект «Зроби людям добро (соціальна перукарня)» із набраними 332 голосами. Загальна вартість проекту – 99 999 грн.
14 Вересня, 2020 р., 16:54
14 вересня відбулося відкрите засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив, де визначили та оголосили проєкти-переможці.
25 Серпня, 2020 р., 16:14
З 24 серпня у Тульчинській громаді розпочалося голосування за проекти бюджету громадських ініціатив, яке триватиме до 6 вересня 2020 року!
04 Серпня, 2020 р., 17:24
Протягом червня до Тульчинської міській ОТГ надійшло 10 проєктів до участі у Бюджеті громадських ініціатив. Профільні структурні підрозділи проаналізували заявки та сформували висновки до кожного проєкту.
30 Червня, 2020 р., 08:35
30 червня завершується прийом проєктів на участі у конкурсі Бюджет громадських ініціатив.