Бюджет громадських ініціатив

У цьому розділі буде висвітлена вся інформація з приводу бюджету громадських ініціатив. Беріть участь у розбудові нашої громади та робіть життя комфортнішим!

Запрошуємо у мистецький центр АРТ-місто

Проєкт «Створення мистецького центру «АРТмісто» було виграно за результатами голосування Бюджету громадських ініціатив Тульчинської міської ОТГ та реалізовано в період червня-жовтня 2020 року громадською організацією «КерамАРТмісто».

18:17 23.10.2020

Сучасний інклюзивний ігровий майданчик та зона відпочинку

Сучасний  інклюзивний ігровий майданчик та зона відпочинку  з’явилися  на  території центру реабілітації дітей та молоді з інвалідністю завдяки перемозі проєкту у конкурсі Тульчинської міської ради «Бюджет громадських ініціатив». Бюджет проекту 371,4 тис. грн.

18:03 23.10.2020

Соціальна перукарня для жителів Тульчинської ОТГ

В 2019 році в рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив  Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади» комунальною установою «Тульчинський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» підготовлено та подано малий проект «Зроби людям добро (соціальна перукарня)». У категорії малих проектів став переможцем проект «Зроби людям добро (соціальна перукарня)» із набраними 332 голосами. Загальна вартість проекту – 99 999 грн.

16:52 23.10.2020

Допуск проєктів Бюджету громадських ініціатив до голосування

Протягом червня до Тульчинської міській ОТГ надійшло 10 проєктів до участі у Бюджеті громадських ініціатив. Профільні структурні підрозділи проаналізували заявки та сформували висновки до кожного проєкту.

17:24 04.08.2020

Завершується етап "Голосування за проекти"

Громадський бюджет дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Весною активні жителі громади подали свої проекти, з якими ви можете ознайомитися на сайті https://tulchynska-budget.e-dem.in.ua/

12:22 15.09.2019