A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тульчинська міська об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тульчинський район

Структура ОТГ

Структура Тульчинської міської ОТГ

 

п/п

Прізвище,ім’я,по-батькові

Посада

КЕРІВНИЦТВО

1

Весняний Валерій Михайлович

Міський голова

2

Трач Оксана Миколаївна

Секретар міської ради

3

Костюк Іван Іванович

Перший заступник міського голови 

4

BАКАНТНА ПОСАДА

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5

Поваляєва Алла Анатоліївна

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6

Косенко Леся Вікторівна

Керуюча справами виконавчого комітету

7

Лісецький Борис Ігорович  

Староста села Суворовське, селише Пестеля

8

Бомбела Руслан Іванович

Староста села Тиманівка

9

Вовк Ольга Степанівна

Староста села Дранки, Одаї

10

Цюпра Михайло Васильович

Староста села Ганнопіль

Загальний відділ

11

Кубик Тетяна Олександрівна

Начальник загального відділу

12

Сєрова Юлія Віталіївна

Провідний спеціаліст

13

Лавриченко Надія Василівна

Секретар керівника

14

Брижата Інна Григорівна

Діловод

15

Подолян Олена Петрівна

Інспектор по роботі із зверненнями громадян

16

Гембарська Людмила Василівна

Інспектор по роботі із зверненнями громадян с.Суворовське

17

Кучеренко Людмила Вільгельмівна

Інспектор по роботі із зверненнями громадян с.Тиманівка

18

Нароган Валентина Миколаївна

Інспектор по роботі із зверненнями громадян с.Дранка, с.Одаї

19

Мируха Валентина Василівна

Інспектор по роботі із зверненнями громадян с.Ганнопіль

20

Ходак Олексій Володимирович

Інспектор – системний адміністратор

Відділ організаційно-кадрової роботи

21

Боб Інесса Михайлівна

Начальник відділу

22

Кондратюк Олена Петрівна

Головний спеціаліст

23

Вігуржинська Анастасія Владиславівна

Інспектор з питань добору довідкового та інформаційного матеріалу для web сайту

24

Мунтян Світлана Василівна

Інспектор з військового обліку та реєстрації місця проживання с.Суворовське

25

Крижня Людмила Василівна

Інспектор з військового обліку та реєстрації місця проживання с.Тиманівка

26

Миронишина Людмила Дмитрівна

Інспектор з військового обліку та реєстрації місця проживання с.Дранка, с.Одаї

27

Комасюк Наталка Валентинівна

Інспектор з військового обліку та реєстрації місця проживання с.Ганнопіль

Юридичний відділ

28

Траченко Наталія Михайлівна

Начальник відділу

29

Скрипник Оксана Василівна

Провідний спеціаліст – державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

30 Водотика Ольга Василівна Провідний спеціаліст, державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

31

Павленко Наталія Петрівна

Провідний спеціаліст

32

Грох Тетяна Андріївна

Головний спеціаліст

33

Ільчик Олексій Степанович

Провідний спеціаліст - інспектор праці

Відділ бухгалтерського обліку, планування і звітності

34

Манзюк Інна Олексіївна

Начальник відділу – головний бухгалтер

35

Гикава Ліана Іванівна

Провідний спеціаліст – бухгалтер

36

Когутяк Інна Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії

37

Меланич Наталія Михайлівна

Інспектор з бухгалтерського обліку і звітності

38

Калита Лідія Михайлівна

Інспектор з бухгалтерського обліку і звітності

39

Свирида Любов Павлівна

Інспектор з бухгалтерського обліку і звітності

Персонал по обслуговуванню апарату

40

Бринзюк Олександр Борисович

Охоронник

41

Керімова Лариса Анатоліївна

Прибиральниця

42

Горобець Андрій Миколайович

Водій

43

Мадюдя Олександр Григорович

Водій

Відділ містобудування, архітектури,  житлово – комунального господарства, благоустрою та комунальної власності

44

Бояр Василь Васильович

Начальник відділу ЖКГ та благоустрою

45

Салик Олександр Михайлович

Провідний спеціаліст з питань житлово-комунального господарста

46

ВАКАНТНА ПОСАДА

Провідний спеціаліст

47

Щур Наталія Василівна

Головний спеціаліст

48

Панченко Алла Віталіївна

Провідний спеціаліст
   49

Мукоїд Світлана Олександрівна

Інспектор по благоустрою

Відділ економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку

50

Гнатенко Наталія Вікторівна

Начальник відділу

51

Вербовецька Вікторія Ігорівна

Провідний спеціаліст

52

Сокур Тетяна Вікторівна

Провідний спеціаліст

Відділ земельних відносин

53

Луценко Юлія Анатоліївна

Начальник відділу

54

Дорошенко Людмила Сергіївна

Головний спеціаліст

55

Уманська Таміла Михайлівна

Провідний спеціаліст - землевпорядник

56

Сметанська Ірина Миколаївна

Спеціаліст  землевпорядник с.Ганнопіль

57

Пурик Юлія Олександрівна

Інспектор із землевпорядкування с.Дранка (по договору)

Відділ у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями і дітьми

58

ВАКАНТНА ПОСАДА

Начальник відділу

59

Приймак Ніна Олексіївна

Головний спеціаліст

60

Боровська Олена Володимирівна

Інспектор

Відділ розвитку інфраструктури та будівництва

61

Лавриченко Юрій Вікторович

Начальник відділу
62

ВАКАНТНА ПОСАДА

Головний спеціаліст

Виконавчі органи влади

Фінансове управління

63

Тихонюк Ірина Михайлівна

Начальник фінансового управління

64

Шмалюх Наталія Михайлівна

Заступник начальника управління

65

Тимчик Олександр Андрійович

Головний спеціаліст

66

ВАКАНТНА ПОСАДА

Провідний спеціаліст

67

Білан Катерина Григорівна

Головний спеціаліст

Відділ освіти, молоді та спорту

68

Митрицан Михайло Михайлович

Начальник відділу

69

Кошелап Світлана Віталіївна

Заступник начальника відділу

70

Граб Наталія Петрівна

Головний спеціаліст

71

Глізнєцов Володимир Миколайович

Провідний спеціаліст

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини

72

Третьякова Катерина Василівна

Начальник відділу

73

Щербань Людмила Михайлівна

Провідний спеціаліст

Комунальна установа "Тульчинський міський територіальний центр соціального обслуговування, надання соціальних послуг"
  Рупіна Любов Семенівна Директор комунальної установи "ТЦСО"
  Приймак Надія Григорівна Соціальний працівник
Комунальна установа "Промінь надії"
  Воротнюк Наталія Михайлівна Директор комунальної установи "Промінь надії"
Комунальна некомерційна установа "Центр первинної медико-санітарної допомоги"
  Кушнір Сергій Віталійович Головний лікар комунальної некомерційної установи "ТЦПМСД"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь