Тульчинська міська об'єднана територіальна громада
офіційний сайт

Працівники апарату

Аппарат Тульчинської міської ради ОТГ

п/п

Прізвище,ім’я,по-батькові

Посада

КЕРІВНИЦТВО

1

Весняний Валерій Михайлович

Міський голова

2

Трач Оксана Миколаївна

Секретар міської ради

3

Костюк Іван Іванович

Перший заступник міського голови 

4

Бурдо Юрій Анатолійович  

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5

Поваляєва Алла Анатоліївна

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6

Косенко Леся Вікторівна

Керуючий справами виконавчого комітету

7

Лісецький Борис Ігорович  

Староста села Суворовське, селише Пестеля

8

Бомбела Руслан Іванович

Староста села Тиманівка

9

Вовк Ольга Степанівна

Староста села Дранки, Одаї

10

Цюпра Михайло Васильович

Староста села Ганнопіль

Юридичний відділ

11

Траченко Наталія Михайлівна

Начальник юридичного відділу

12

Скрипник Оксана Василівна

Провідний спеціаліст – державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

13

Павленко Наталія Петрівна

Спеціаліст 1 кат. З питань формування та ведення реєстру територіальної громади

14

Грох Тетяна Андріївна

Провідний спеціаліст – юрист

Відділ бухгалтерського обліку, планування і звітності

15

Манзюк Інна Олексіївна

Начальник відділу – головний бухгалтер

16

Гикава Ліана Іванівна

Спеціаліст – бухгалтер

17

Тандашан Наталія Михайлівна

Інспектор з бухгалтерського обліку і звітності

18

Калита Лідія Михайлівна

Інспектор з бухгалтерського обліку і звітності

19

Свирида Любов Павлівна

Інспектор з бухгалтерського обліку і звітності

Відділ у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями і дітьми

20

Грущанський Вадим Олександрович

Начальник відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями і дітьми

21

Приймак Ніна Олександрівна

Соціальний працівник

Відділ містобудування, архітектури,  житлово – комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного планування і інвестиційного розвитку

22

Мельник Олександр Анатолійович

Начальник відділу

23

Кушнір Марина Валеріївна

Провідний спеціаліст - архітектор

24

Уманець Сергій Миколайович 

Провідний спеціаліст з питань житлово – комунального господарства

25

Бояр Василь Васильович

Провідний спеціаліст з комунального майна

26

Щур Наталія Василівна

Спеціаліст 1 категорії

27

Московський Борис Андрійович

Провідний спеціаліст з питань стратегічного планування і інвестиційного розвитку

28

Сокур Тетяна Вікторівна

Провідний спеціаліст з впровадження заходів розвитку програм врядування

29

Козак Артем Олександрович

Інспектор по благоустрою

Відділ земельних відносин

30

Луценко Юлія Анатоліївна

Начальник відділу

31

Дорошенко Людмила Сергіївна

Провідний спеціаліст - землевпорядник

32

Уманська Таміла Михайлівна

Спеціаліст 1 категорії - землевпорядник

33

Сметанська Ірина Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії - землевпорядник Ганнопіль

34

Пурик Юлія Олександрівна

Спеціаліст землевпорядник Дранка (по договору)

Службовці по обслуговуванню апарату виконавчого комітету

35

Сєрова Юлія Віталіївна

Діловод

36

Федорова Наталія Михайлівна

Інспектор з військового обліку та реєстрації місця проживання Ганнопіль

37

Миронишина Людмила Дмитрівна

Інспектор з військового обліку та реєстрації місця проживання Дранка

38

Крижня Людмила Василівна

Інспектор з військового обліку та реєстрації місця проживання Тиманівка

39

Мунтян Світлана Василівна

Інспектор з військового обліку та реєстрації місця проживання Суворовське

40

Лавриченко Надія Василівна

Секретар керівника

41

Подолян Олена Петрівна

Інспектор  по роботі із зверненнями громадян

42

Гембарська Людмила Василівна

Інспектор  по роботі із зверненнями громадян Суворовське

43

Кучеренко Людмила Вільгельмівна

Інспектор  по роботі із зверненнями громадян Тиманівка

 

44

Мируха Валентина Василівна

Інспектор  по роботі із зверненнями громадян Ганнопіль

45

Ходак Олексій Володимирович

Інспектор з питань добору довідкового та інформаційного матеріалу для web сайту міської ради

46

Сошинський Олександр Віталійович

Інспектор – системний адміністратор

47

Бринзюк Олександр Борисович

Охоронник

48

Керімова Лариса Анатоліївна

Прибиральниця

49

Горобець Андрій Миколайович

Водій